Wordle; بیشترین جستجوی عبارت گوگل در سال 2022


طبق معمول گوگل بیشترین جستجوی عبارات سال 2022 را اعلام کرده است. در سال 2022، Wordle بیش از هر عبارت دیگری در گوگل جستجو شد. گوگل لیست عبارات جستجوی پرطرفدار را به صورت منطقه ای منتشر کرده است، اما متاسفانه جزئیاتی در مورد جستجوهای پرطرفدار در ایران ارائه نکرده است. این در حالی است که در کشوری مانند آمریکا عبارات رایج شهر به شهر اعلام شده است.

بیشترین جستجوی عبارات گوگل در سال 2022

همانطور که انتظار داشتیم، بیشترین عبارات جستجو شده در گوگل مربوط به رویدادهای مهمی است که امسال رخ داده است. به عنوان مثال، “اوکراین” و “ملکه الیزابت” جزو پنج جستجوی برتر سال 2022 هستند. در بریتانیا سوالات زیادی مانند “آیا ملکه مرده است؟” بارها در گوگل به آن اشاره شده است. آیفون 14، پرچمدار جدید اپل، در رتبه هشتم بیشترین جستجو در گوگل قرار گرفت.

جالب اینجاست که امسال جستجو برای برخی از مسابقات ورزشی هند بسیار زیاد بود. به عنوان مثال، مسابقه بین هند و انگلیس دومین جستجوی برتر گوگل در سال 2022 محسوب می شود.

در بخش بازیگران، نام «جانی دپ» بیش از هرکس دیگری جستجو شد. در سال 2022، دپ یک محاکمه با سابقه با همسر سابقش برگزار کرد. «ویل اسمیت» به دلیل سیلی سنگینی که به مجری مراسم اسکار زد در رتبه دوم قرار گرفت. امبر هرد (همسر سابق جانی دپ) و کریس راک (کسی که به ویل اسمیت سیلی زد) نیز در این لیست حضور دارند.

در بخش فیلم ها، دو فیلم Black Adam و The Batman از دنیای سینمایی دی سی در بین پنج جستجوی برتر قرار گرفتند. فقط ثور: عشق و تندر از مارول در پنج رتبه اول قرار دارد. همچنین در قسمت ورزش، عبارت جام جهانی بیش از هر مسابقه دیگری جستجو شد.

وارد این صفحه شوید تا لیست کامل جستجو شده ترین عبارات گوگل در سال 2022 را ببینید.