OnePlus Ace 2 Dimensity Edition با دوربین سه گانه رویت شد


اوایل این ماه، وان پلاس از اس 2 با پردازنده اسنپدراگون 8+ نسل 1 در چین رونمایی کرد. احتمالا این شرکت به زودی مدل جدید S2 را معرفی خواهد کرد اما این بار با پردازنده Dimensity 9000 مدیاتک.

در حالی که OnePlus جزئیات خاصی در مورد Ace 2 Dimensity Edition منتشر نکرده است، حساب رسانه اجتماعی Weibo Digital Chat Station تصویری از این گوشی را فاش کرده است.

به گزارش GSMArena، رندر منتسب به OnePlus S2 Dimension Edition این گوشی را به رنگ مشکی به تصویر می کشد. مدل جدید بدنه صاف تری نسبت به مدل اسنپدراگون دارد.

پشت گوشی OnePlus S2 دارای چهار سوراخ است که دو سوراخ به دوربین و دو سوراخ دیگر به فلاش LED متصل است. OnePlus S2 Dimension Edition مجهز به سه دوربین است و یک نوار لغزنده هشدار و دکمه پاور در لبه کناری خود دارد.

شایعات تایید نشده می گویند که مدل جدید OnePlus S2 با سنسور اصلی 64 مگاپیکسلی OV64M ساخته می شود، در حالی که مدل Snapdragon دارای سنسور 50 مگاپیکسلی IMX890 است. احتمالا سرعت شارژ از 100 وات در مدل اسنپدراگون به 80 وات در مدل Dimension کاهش خواهد یافت.

OnePlus مدل قبلی گوشی S2 را در بازارهای خارج از چین با نام OnePlus 11R عرضه کرد. معلوم نیست مدل Dimension Edition با نام دیگری در بازارهای بین المللی عرضه خواهد شد یا خیر.