Nvidia DLSS 3.1 را با پشتیبانی از به روز رسانی خودکار منتشر کرد


Nvidia یک DLSS SDK جدید با چندین ویژگی جدید و راهنمای توسعه‌دهندگان به‌روز منتشر کرد. این ابزار به توسعه دهندگان بازی اجازه می دهد تا بازی های خود را فعال نگه دارند تا بتوانند به طور خودکار به روز شوند.

تیم توسعه نسخه 3.1 فناوری DLSS انویدیا نمونه های جدیدی را برای برنامه های لینوکس و ویندوز و همچنین کتابخانه های از پیش کامپایل شده جدیدی ارائه کرده است که اکنون برای استفاده در بازی ها در دسترس هستند. تعدادی ویژگی جذاب و جالب دیگر به این کیت اضافه شده است و توسعه دهندگان می توانند از آن ها در بازی های خود استفاده کنند.

به گفته Videocards، مهم ترین ویژگی جدید DLSS 3.1 SDK، قابلیت به روز نگه داشتن آن است. کیت جدید دارای عملکردی به نام NVSDK_NGX_UpdateFeature است که آخرین به روز رسانی کتابخانه های DLSS را از طریق روش OTA ارائه می کند. این ویژگی به طور پیش فرض کار نمی کند و توسعه دهندگان بازی باید خودشان آن را فعال کنند.

اگر پشتیبانی از ویژگی ذخیره خودکار DLSS به طور گسترده مورد استفاده قرار گیرد، انویدیا می تواند به روز رسانی های آینده این فناوری را برای بسیاری از بازی ها ارائه دهد. از طرفی چنین ویژگی تست بازی ها را با تغییر نسخه های DLSS پیچیده تر می کند.

DLSS 3.1 برای بازی هایی طراحی شده است که با DLSS 2 سازگار هستند. کتابخانه از پیش کامپایل شده، Boost Frame Generation را برای سخت افزارهای ناسازگار فعال نمی کند. برای اطلاعات بیشتر، برای مشاهده نمونه های جدید و کتابخانه DLSS، می توانید به صفحه رسمی Nvidia GitHub مراجعه کنید.