Mobogift: Roblox; پلتفرم بازی سازی آنلاین!


بازی ای که طرفدارانش رقابت سختی با طرفداران Minecraft دارند و هر کدام معتقدند که بازیشان بهتر است.

در یوتیوب تا به امروز ویدیوهای زیادی آپلود شده است که در آنها یوتیوبرهای معروفی مانند مستر بیست و پیودی پای در حال بازی Roblox هستند.

امروز در این مقاله موبوگیفت قصد دارد به بررسی بازی محبوب Robux بپردازد و ببیند چرا این بازی تا این حد محبوب شده است. پس اگر به دنبال فرصتی برای آشنایی بیشتر با این بازی بودید تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

Roblox چیست؟

Roblox (یا Roblox) یک بازی ویدئویی چند نفره آنلاین است که در ژانر آرکید توسعه یافته است. در این سبک از بازی ها که Game Creation نام دارند، بازیکنان می توانند مینی گیم های مختلفی بسازند و آن ها را در چارچوب بازی اصلی تجربه کنند یا در اختیار سایر بازیکنان قرار دهند. Roblox را می توان در موارد زیر بازی کرد:

• ویندوز مایکروسافت

سیستم عامل مک

iOS

• اندروید

• ایکس باکس وان

• HTC Vaio

• و Aquilos Rift اجرا کرد.

این بازی به طور رسمی در سال 2006 منتشر شد و در سال 2018 به 70 میلیون کاربر فعال ماهانه رسید و طبق آمار این بازی از محبوبیت فوق العاده ای برخوردار است.

می توانید شخصیت خود را تا حد زیادی شخصی سازی کنید و ساعت ها با دوستان خود بازی کنید.

گیم پلی Roblox چگونه است؟

اگر قسمت بازی سازی را کنار بگذاریم، Roblox گیم پلی بسیار ساده و کودکانه ای دارد. با توجه به اینکه بازیکنان می توانند هر چیزی را با هر قاعده ای در آن بازی کنند، گرافیک بازی ساده در نظر گرفته شده و سبک کارتونی خواهد داشت.

شاید قابل توجه ترین نکته در مورد این بازی سطح سفارشی سازی باشد. در Roblox، می توانید سفارشی سازی بسیار زیادی را تجربه کنید.

این سفارشی سازی روی شخصیت و حتی نوع بازی هایی که ساخته می شوند اعمال خواهد شد. شرکت بازی سازی نیز تمام تلاش خود را کرده است تا بازیکنان بتوانند هر آنچه را که تصور می کنند در بازی پیاده کنند

چگونه یک حساب کاربری در Roblox ایجاد کنیم؟

ابتدا Roblox را برای هر پلتفرمی که قصد انجام بازی را دارید باز کنید. سپس بر روی گزینه sign up کلیک کنید.

با وارد کردن اطلاعات در فرم زیر مانند تاریخ تولد، نام کاربری، رمز عبور و جنسیت، حساب کاربری خود را ایجاد می کنید و از دفعه بعد می توانید با اطلاعات اکانتی که ساخته اید وارد محیط بازی شوید.

گیفت کارت roblox چیست؟

همانطور که گفته شد برخی از ویژگی های این بازی جذاب نیاز به پرداخت هزینه دارد. در ایران به دلیل شرایط تحریم نمی توانیم از پرداخت مستقیم و کارت های اعتباری بین المللی بهره مند شویم. به همین دلیل بهترین روش پرداخت در این بازی استفاده است این یک کارت هدیه roblox است.

گیفت کارت بازی با وارد کردن کدی معادل مبلغ گیفت کارت حساب شما را به راحتی شارژ می کند و می توانید از این اعتبار برای خریدهای درون برنامه ای خود استفاده کنید.

هنگامی که حساب شارژ می شود، می توانید یک حساب پریمیوم بخرید و همچنین ارز بازی، Robux را خریداری کنید.