پیش بینی مارک لاسری درباره قیمت بیت کوین

مارک لاسری بنیان گذار شرکت تجاری Avenue Capital Group در مصاحبه ای با CNBC اذعان داشت که ارزش بیت کوین در حال افزایش است و به زودی به ارزشی برابر با ۴۰۰۰۰ دلار خواهد رسید.

هرچه بیشتر این ارز وارد جریانات مبادلاتی اصلی بشود و در بازارهای گوناگون تجاری قابل استفاده و داد و ستد باشد بیت کوین افزایش چشمگیری را تجربه می کند. این اتفاق از نظر من مهمترین فاکتور در افزایش قیمت بیت کوین است.

لاسری اضافه کرد که:

من از پیش می دانستم که سرمایه گذاران در حوزه ی بیت کوین می توانند دارایی خود را با گذشت پنج سال ۵ تا ۱۰ برابر افزایش دهند.

لاسری در گذشته به پشیمانی در رابطه با سرمایه گذاری نکردن در بیتکوین اعتراف کرده بود. به همین دلیل او یک درصد از دارایی خود را به بزرگترین شبکه ی ارزهای دیجیتالی تبدیل کرد.

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]همچنین بخوانید:

بیت کوین چیست ؟ همه چیز دریاره بیت کوین[/box]

لاسری دلیل علاقه اش به بیت کوین را در مصاحبه ای با CNBC اینگونه بیان کرد:

این تنها ارز دیجیتالی است که همه تصمیم دارند به سمتش بیایند.

پیش بینی لاسری در رابطه با آینده ی بیتکوین همزمان شد با نوسانات شدید ارزهای دیجیتالی که این سکه افزایش ۱۲ درصدی را برای رسیدن به ارزش ۷۴۰۰ دلار در ۱۷ جولای تجربه کرد و اکنون با همین ارزش در جایگاهی ثابت قرار دارد.

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]همچنین بخوانید:

پیش بینی بنیانگذار ارز دیجیتال Tenx درباره قیمت بیت کوین[/box]

ابراز علاقه ی سرمایه گذاران سازمانی در رابطه با راه اندازی پروژه های گوناگون و سرمایه گذاری در حوزه ی بیتکوین به تیتر اول تمامی خبرگزاری ها بدل شد. از نگاه مفسران این حرکتی روبه جلو در زمینه سرمایه گذاری روی بیت کوین است کاری که شرکتهای بزرگی همچون BlackRock انجام داده اند نوید دهنده ی سرمایه گذاری دیگر شرکت های بزرگ در آینده است.

پیش بینی ۴۰۰۰۰ دلاری لاسری در نسبت با پیش بینی های صورت گرفته توسط تیم دراپر محافطه کارانه است، کسی که قیمت بیتکوین در سال ۲۰۲۲ را در حدود ۲۵۰،۰۰۰ دلار پیشبینی کرده است.

جان مکافی به عنوان یکی از شخصیتهای بحث برانگیز تجارت بیتکوین نیز پیش بینی کرده است که تا سال ۲۰۲۰ قیمت این ارز دیجیتالی به یک میلیون دلار می رسد.

پیش بینی شما از روند رشد این محبوب ترین ارز دیجیتالی چیست؟