Halo پوشیدنی SleepSure را برای بهبود خواب کودک معرفی می کند


Tech Crunch از CES لاس وگاس گزارش می دهد که متخصص خواب نوزاد Halo از یک پوشیدنی برای نوزادان رونمایی کرده است که می تواند فوراً چهار معیار را اندازه گیری کند: ضربان قلب، غلت زدن، دمای پوست و حرکت. تولیدکنندگان امیدوارند با دسترسی به این اطلاعات، والدین بتوانند به راحتی در حالی که کودکشان در حال استراحت است کار یا استراحت کنند.

سایر محصولات در CES 2023:

Halo ادعا می‌کند که دستگاه SleepSure اولین مانیتور هوشمندی است که به والدین اجازه می‌دهد تا هشدارها را برای دریافت اطلاعات مفید در طول رشد فرزندشان سفارشی کنند. این هشدارها همراه با سوابق داده‌های خواب SleepSure، بینش‌های ارزشمندی را برای والدین یا پرستاران فراهم می‌کند تا با محیط کودک سازگار شوند و به خواب مطلوب برسند. به گفته داگ گیلسپی، مدیرعامل Halo:

تخصص عمیق ما در زمینه خواب به ما این امکان را می دهد تا مشکلات و مشکلات روزانه والدین را در هنگام کمک به نوزادان درک کنیم. به عنوان مثال، یکی از چالش های اصلی برای والدین تنظیم گرمایش یا سرمایش کودک در هنگام خواب بود. اندازه گیری دمای پوست SleepSure برای حل این مشکل طراحی شده است تا والدین بهتر بتوانند به کودک خود کمک کنند.