Galaxy M54 5G یک قدم تا ورود به بازار فاصله دارد


در حالی که به نظر می‌رسد سری گلکسی A حتی در بازارهایی مانند هند محبوب‌تر از سری M باشد، سامسونگ از عرضه جایگزین‌های سری M برای برخی از گوشی‌های خود دست برنداشته است و یکی از گوشی‌های آینده‌اش ظاهرا گلکسی M54 خواهد بود. 5G به نظر می رسد این گوشی یک قدم به رونمایی نزدیک شده است. زیرا اخیراً در وب سایت بلوتوث SIG مشاهده شده است.

گلکسی M54 5G دارای شماره مدل SM-M546B/DS است و با استانداردهای بلوتوث 5.3 سازگار است. برنامه بلوتوث اتصال 5G و قابلیت های دو سیم کارت را تأیید می کند. اما چیز دیگری را نشان نمی دهد.

گوشی میان رده دیگری با حداقل 8 گیگابایت رم؟

بر اساس یک بنچمارک آنلاین که به نوامبر 2022 برمی گردد، گلکسی M54 5G احتمالاً از تراشه اگزینوس 1380 معرفی نشده قدرت می گیرد. همچنین شایعه ای در مورد احتمال استفاده از اسنپدراگون 888 کوالکام در این گوشی منتشر شد. اما این بسیار بعید به نظر می رسد.

گوشی های گلکسی M هرگز دستگاه های پرچمدار نبودند. در عوض، آنها دستگاه های بودجه محور با قیمت، کیفیت ساخت و گاهی اوقات ویژگی ها و عملکرد نرم افزاری بهتر نسبت به گوشی های گلکسی A بودند.

گلکسی M54 5G احتمالاً حداقل 8 گیگابایت رم خواهد داشت، مانند گلکسی A54، و به نظر می رسد با اندروید 13 عرضه شود. این سیستم عامل به احتمال زیاد در کنار One UI 5.0 به جای One UI 5.1 جدیدتر اجرا می شود.