Bing جدید مبتنی بر ChatGPT از امروز به عنوان یک آزمایش در دسترس عموم قرار می گیرد


مایکروسافت نسخه پیش نمایش محدودی از ChatGPT جدید بینگ با هوش مصنوعی را امروز در دسترس کاربران قرار می دهد. البته در حال حاضر تعداد درخواست های این موتور جستجو محدود است اما به زودی امکان ثبت نام برای دسترسی کامل فراهم خواهد شد.

اگر از وب‌سایت Bing.com بازدید می‌کنید، ممکن است چند نمونه جستجو ببینید که اگر رابط کاربری جدید را به شما نشان دهد، می‌توانید آن‌ها را امتحان کنید. با کلیک بر روی این مثال‌ها به صفحه جستجوی Bing با نتایج سنتی در سمت چپ و یک پنجره چت در سمت راست با پاسخی که توسط هوش مصنوعی ایجاد شده است، می‌روید. تا زمانی که دسترسی کامل نداشته باشید، نمی‌توانید سؤالات جدیدی بپرسید، و اگرچه صفحه اصلی از یک رابط کاربری جدید به سبک چت استفاده می‌کند، اما همچنان بخش پرس و جو و نتایج جستجوی سنتی را نمایش می‌دهد.

به گزارش Verge، برای اضافه شدن به لیست انتظار می توانید به این لینک مراجعه کنید. مایکروسافت می‌گوید اگر با حساب خود وارد شوید، تنظیمات پیش‌فرض را روی رایانه شخصی خود تنظیم کنید و برنامه Bing را دانلود کنید، به نسخه جدید در اولویت دسترسی خواهید داشت. پس از تایید شدن در لیست انتظار، ایمیلی دریافت خواهید کرد که به شما امکان استفاده از نسخه جدید را می دهد.

مایکروسافت انتظار دارد نسخه جدید بینگ مبتنی بر هوش مصنوعی در هفته های آینده در دسترس میلیون ها نفر از جمله کاربران تلفن همراه قرار گیرد. این شرکت در یک پست وبلاگ گفت:

صفحه لیست انتظار نمونه هایی از کارهایی را که می توانید با بینگ جدید انجام دهید نشان می دهد، از جمله نحوه ایجاد یک منوی گیاهی 3 غذایی برای 6 نفر با یک دسر شکلاتی یا پیدا کردن یک ماشین چهار چرخ متحرک 6 نفره که شتاب 0 تا 100 دارد. در کمتر از 6 ثانیه

مایکروسافت برای فعال کردن ویژگی‌های مبتنی بر هوش مصنوعی Bing با OpenAI همکاری کرده است. استارت آپی که ChatGPT را توسعه داد. با این حال، غول فناوری مستقر در ردموند ادعا می کند که از نسل بعدی مدل زبان بزرگ OpenAI استفاده می کند که قدرتمندتر از ChatGPT است.