چگونه به نمودارهای قیمتی بازارهای داخلی و خارجی دسترسی داشته باشیم؟

مشغله فکری خیلی از معامله گران تکنیکال این است که چگونه و یا از چه راهی می توانند به اطلاعات و نمودارهای قیمتی برای انجام تحلیل های خود دسترسی داشته باشند و اگر جدیدا به جمع معامله گران تکنیکال  ملحق شده اید حتما به این فکر افتاده اید ، نگران نباشید در این بخش از سایت مجیک نیوز ما راه ها و سایت هایی را معرفی خواهیم کرد که شما به سادگی به نمودار های قیمتی دسترسی کامل داشته باشید ، پس باما همراه باشید

مفید تریدر :

اولین برنامه ایی که به شما معرفی خواهیم کرد برنامه قدرتمند مفید تریدر است که توسط خیلی از معامله گران مورد استفاده قرار گرفته است ، مفید تریدر برنامه فارسی سازی شده نرم افزار متاتریدر میباشد که توسط کارگزاری مفید برای معامله گران ایرانی بومی سازی شده است.شما در این برنامه میتوانید به صورت رایگان به نمودارهای قیمتی انواع سهام در بورس تهران و همچنین نمودار های ارزی در فارکس دسترسی داشته باشید،به دلیل رایگان بودن این نرم افزار گاهی اوقات با قعطی سرور مواجهه خواهید شد.

لینک دانلود برنامه: http://www.emofid.com/

رسا تریدر :

برنامه بعدی که قصد معرفی آن را داریم برنامه رسا تریدر میباشد ، شما در این برنامه میتوانید دسترسی کامل تری به نمودار های قیمتی از جمله نمودار بازار سکه ، نمودارهای ارزی و سهام داشته باشید. البته خبر بد برای شما این است که رسا تریدر رایگان نمیباشد و شما برای استفاده از این برنامه میبایست روزانه ۲۰۰۰ تومان هزینه آبنمان پرداخت کنید.

لینک دسترسی و خرید آبنمان: http://www.parsrasa.com

 

رهاورد نوین:

برنامه رهاورد نوین هم تقریبا امکانات برنامه رسا تریدر را در اختیار شما قرار میدهد و این برنامه هم به صورت غیر رایگان در اختیار معامله گران قرار میگیرد.

لینک خرید و دانلود برنامه: http://mabnadp.com

 

آسا تریدر کارگزاری آگاه :

این سرویس تحت وب ارائه میشود  و نیازی به نصب هیچ برنامه ای نیست و همچنین کار با آن بسیار ساده میباشد . استفاده از این سرویس رایگان بوده ولی برای دسترسی به این سرویس شما میبایست در کارگراری آگاه کد معملاتی بگیرید.

لینک ورود به کارگزاری آگاه : https://agah.com/

 

تریدینگ ویو :

اگر قصد دارید به نمودارهای بازارهای جهانی ارز ،طلا،نفت ، سهام  و از جمله نمودار ارزهای دیجیتال دسترسی داشته باشید ما به شما مشهورترین برنامه تحت وب یعنی تریدینگ ویو را پیشنهاد میکنیم ، این سرویس رایگان بوده ولی اگر قصد داشته باشید از امکانات بیشتری استفاده کنید میبایست هزینه اندکی پرداخت کنید.

لینک ورود به سایت : https://www.tradingview.com