9 ویژگی خلاقانه AI ChatGPT که احتمالاً از آنها نمی دانستید


یکی از ساده ترین کارهایی که می توانید با هوش مصنوعی ChatGPT انجام دهید این است که در مورد موضوعات مختلف سؤال کنید. البته هیچ تضمینی وجود ندارد که این چت بات در مقایسه با روش های معمولی مانند موتور جستجوی گوگل پاسخ دقیق و کاملی به درخواست های شما بدهد. با این حال، این ابزار سعی می کند به بهترین شکل ممکن و با لحنی انسانی پاسخگوی سوالات کاربران باشد.

هوش مصنوعی ChatGPT علاوه بر پاسخگویی به سوالات، قابلیت های دیگری نیز دارد که شاید در نگاه اول متوجه آن نشوید. در این مقاله به بررسی برخی از ویژگی های این چت بات می پردازیم که احتمالا از آن ها اطلاعی ندارید.

1. ChatGPT می تواند به عنوان یک ماشین مجازی لینوکس با خودش صحبت کند

شاید کاربران عادی تمایلی به استفاده از ChatGPT به عنوان یک ماشین مجازی لینوکس نداشته باشند، اما عملکرد چت بات در این زمینه شگفت انگیز است.

جوناس دگراوی از ChatGPT برای ایجاد ماشین مجازی لینوکس استفاده کرد. سپس چت بات را به اینترنت متصل کرد تا بتواند با نسخه استاندارد خود در آنجا تعامل داشته باشد.

2. با ChatGPT موسیقی بسازید

کانال یوتیوب Ramzoid از چت ربات هوش مصنوعی OpenAI برای ساخت موسیقی استفاده کرده است. این بدان معنی است که ChatGPT می تواند سازهای مورد نیاز برای ساخت آهنگ را بخواند و بنوازد. برای این منظور باید دقیقاً به چت بات بگویید که به چه چیزی نیاز دارید.

3. ChatGPT می تواند لوگوهای جدید ایجاد کند

ChatGPT یک ابزار طراحی نیست، اما می داند چگونه این کار را انجام دهد. در واقع این هوش مصنوعی عملکرد بسیار خوبی در خلق المان های بصری دارد. با چت بات ذکر شده می توانید یک لوگوی سفارشی برای کسب و کار یا پروفایل خود ایجاد کنید.

همچنین می‌توان از هوش مصنوعی ChatGPT برای بازسازی آرم‌های موجود به سادگی با دادن دستورالعمل‌های نوشتاری مناسب استفاده کرد.

4. ChatGPT می تواند انیمیشن سه بعدی ایجاد کند

شاید برای شما جالب باشد که بدانید ChatGPT می تواند انیمیشن سه بعدی نیز ایجاد کند. کانال YouTube Marble Science از این ابزار برای تولید انیمیشن های سه بعدی استفاده کرده است. برای این منظور نیازی به دانش فنی نخواهید داشت و فقط باید دستورالعمل ها را با دقت در اختیار چت بات قرار دهید.

5. ChatGPT می تواند ایمیل هایی با کیفیت بسیار بالا بنویسد