6 تا از بهترین اپلیکیشن ها برای گوشی های سامسونگ


اینترنت سامسونگ در حال حاضر بهترین مرورگر برای گوشی های سامسونگ است و بسیاری از کاربران آن را به گوگل کروم ترجیح می دهند. مقایسه منتشر شده توسط makeuseof نشان می دهد که این برنامه سامسونگ به طور قابل توجهی سریعتر از کروم است. البته با یک تست ساده طبیعتا متوجه سرعت بهتر این مرورگر خواهید شد. اگر بخواهیم در مورد اینترنت سامسونگ نتیجه گیری کنیم، سرعت بالا و ویژگی های جذابی مانند حالت تاریک برای صرفه جویی در مصرف باتری، رابط کاربر پسندتر و امکانات سفارشی سازی بیشتر است. خبر خوب برای سایر کاربران اندروید این است که می توانند این مرورگر را به صورت رایگان از گوگل پلی دریافت کنند. بیایید برجسته ترین ویژگی های اینترنت سامسونگ را با هم مرور کنیم:

نوار ابزار: نوار ابزار به شما این امکان را می دهد که در حین مرور وب با یک دست به صفحات وب پرکاربرد دسترسی داشته باشید و حداکثر 30 دکمه را از لیست منو سفارشی کنید. همچنین می توانید نوار ابزار یا نشانک ها را به طور کامل مخفی کنید.

نوار آدرس قابل تنظیم: در اکثر مرورگرها نوار آدرس در بالای صفحه قرار دارد و در مرورگر اختصاصی سامسونگ می توانید برای دسترسی بهتر آن را به پایین صفحه منتقل کنید.

داشبورد حریم خصوصی: خلاصه هفتگی ردیاب‌های مسدود شده را نمایش می‌دهد، از دسترسی وب‌سایت‌ها به تاریخچه مرورگر جلوگیری می‌کند، پنجره‌های بازشو و دانلودهای خودکار را مسدود می‌کند و در مورد سایت‌های مضر هشدار می‌دهد.

حالت پنهان: این حالت به شما اجازه می دهد تا صفحات وب را کاملا خصوصی نگه دارید، به طوری که فقط با رمز عبور می توانید به آنها دسترسی داشته باشید. همچنین تاریخچه وب سایت هایی که مخفیانه بازدید می کنید پس از بسته شدن صفحات از گوشی شما حذف می شود.

دستیار ویدئو: این مرورگر شامل یک پخش کننده ویدیوی داخلی است که می تواند جایگزین خوبی برای پخش کننده های بومی در سایت های مختلف باشد.

سلامتی و تناسب اندام با Samsung Health