4 دلیل برای خرید اینترنت پرسرعت TD-LTE پیشگام


اگر از جمله کاربرانی هستید که به دلایل مختلف از جمله محدودیت های مخابراتی نمی توانید از اینترنت ADSL استفاده کنید و یا به سرعتی بالاتر از سرعت های ارائه شده در سرویس های ADSL نیاز دارید، اینترنت نسل 4 ثابت (TD-LTE) را به شما پیشنهاد می کنیم. به عنوان یکی از گزینه های مناسب در نظر بگیرید.

در ادامه به بررسی مهم ترین ویژگی ها و مزایای اینترنت ثابت نسل 4 پیشگامان می پردازیم.

1. مشاوره رایگان

پیشنهاد می کنیم قبل از خرید اینترنت پرسرعت TD-LTE در مورد مواردی مانند پوشش منطقه و نوع خدمات متناسب با نیاز خود اطلاعات لازم را کسب کنید. در صورت تمایل به خرید اینترنت نسل 4 ثابت خود از پیشگامان می توانید از طریق شماره 1577 با کارشناسان این شرکت تماس گرفته و قبل از خرید اینترنت پرسرعت TD-LTE مشاوره رایگان دریافت نمایید.

2. تهیه تجهیزات لازم با مناسب ترین قیمت

برای استفاده از اینترنت TD-LTE به سیم کارت و مودم مخصوص نیاز است. در شرکت پیشگامان پس از انتخاب نوع سرویس TD-LTE، مودم و سیم کارت در یک بسته در اختیار کاربران قرار می گیرد. پرداخت هزینه کمتر برای خرید مودم یکی از مزیت های قابل توجه اینترنت ثابت نسل چهارم پیشگامان است.

3. سرعت تا 80 مگابیت بر ثانیه

گسترش خدمات مختلف تحت وب ما را به اینترنت پرسرعت نیازمند کرده است. TD-LTE به کاربران اجازه می دهد تا با سرعتی بالاتر از ADSL به اینترنت دسترسی داشته باشند. در تمامی سرویس های اینترنت TD-LTE پایونرز امکان ارائه سرعت تا 80 مگابیت بر ثانیه برای کاربران وجود دارد.

4. راه اندازی سریع

فرآیند خرید اینترنت پرسرعت TD-LTE از پیشگامان بسیار آسان است. برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص جشنواره های فروش اینترنتی TD-LTE می توانید به سایت پیشگامان مراجعه نمایید. پس از انتخاب و خرید سرویس اینترنت TD-LTE مورد نظر از پایونیرز، نصب و راه اندازی آن در کمترین زمان ممکن انجام می شود.

همچنین در صورت بروز مشکل در سرویس مورد نظر می توانید با تماس با شماره 1577 به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته از خدمات پشتیبانی این شرکت بهره مند شوید.

جشنواره فروش اینترنتی پیشگامان تورنادو TD-LTE

در جشنواره فروش اینترنتی پشگامان تورنادو TD-LTE سه سرویس با سرعت 1 تا 80 مگابیت بر ثانیه و ترافیک 100 گیگ و 500 گیگ و 1000 گیگ به همراه سیم کارت رایگان با قیمت مناسب ارائه می شود. طرح تورنادو پایونیر ویژه مشترکین جدید است.

برای شرکت در جشنواره فروش اینترنتی پشگامان تورنادو TD-LTE به صفحه خرید اینترنت پرسرعت TD-LTE مراجعه کنید.