20 هزار نفر 10 روز است که ارتباط تلفنی و مخابراتی ندارند


مدیرعامل شرکت مخابرات استان کهگیلویه و بویراحمد روز گذشته از قطع شدن ارتباط 20 هزار نفر از مردم این استان به مدت 10 روز خبر داد.

به گزارش ایسنا، علت قطعی ارتباط تلفنی و مخابراتی در مناطق «رون»، «عجم»، «زیلایی»، «مردهزرد زیلایی»، «سیلاب کلور» و «شاه غالب» به دلیل برق است. قطع شدن

مدیرعامل شرکت برق این استان در واکنش به اعلام این خبر گفت: سایت های مخابراتی استان کهگیلویه و بویار احمد باید به برق اضطراری و انرژی خورشیدی مجهز شوند تا با توجه به قرار گرفتن این سایت ها در مشکل مناطق دسترسی و مناطق پوشیده از برف، خاموشی این سایت ها به حداقل می رسد. .

وی اعلام کرد یکی از کابل های ورودی به پست برق به دلیل رعد و برق دچار مشکل شد و با وجود تلاش نیروهای شرکت برق با همکاری راهداری و پیاده روی دو ساعته، رفع مشکل در این مناطق امکان پذیر نشد. .

جمال معتمدنژاد علاوه بر این به مشکلات دیگری در هفته گذشته اشاره کرد و گفت: در هفته گذشته 5 ترانس در برخی مناطق استان بر اثر برش پایه های چوبی با اره برقی در نقاط دورافتاده و ایستگاه های مخابراتی، تلفن همراه و تلفن های همراه تخریب شد. ایستگاه های رادیویی و تلویزیونی منابع آب دزدیده شده و مشکلاتی را برای مردم ایجاد کرده است.

در همین راستا استاندار کهگیلویه و بویراحمد هر دو شرکت برق و مخابرات استان را موظف کرده اند تا مشکلات این مناطق را با هم حل کنند.