یک چت طولانی با بینگ جدید می تواند پاسخ های این هوش مصنوعی را گیج کند


مشکل دیگر این است که بینگ جدید اغلب با طولانی شدن جلسات چت با لحن اشتباه پاسخ می دهد و مایکروسافت می گوید این نوع پاسخ ها با سبک مورد نظر آنها مطابقت ندارند. این امر باعث می شود اکثر کاربران با چنین مشکلی مواجه شوند، اما غول فناوری مستقر در ردموند به دنبال اعمال کنترل های سخت گیرانه تر برای جلوگیری از مشکلاتی مانند پاسخ های اشتباه، لحن بد یا فریب احساسی است.

مایکروسافت همچنان در تلاش است تا لحن بینگ جدید را بهبود بخشد و تیم توسعه ربات چت هوش مصنوعی این شرکت در حال بررسی تغییراتی است تا کنترل بیشتری بر خلاقیت خود در هنگام پاسخ دادن به سؤالات بدهد. این تغییرات می تواند از دادن پاسخ های اشتباه به ویژه در دروس مرتبط با ریاضی جلوگیری کند.

به گفته The Verge، نسخه پیش نمایش بینگ جدید در حال حاضر در بیش از 169 کشور در دسترس است و میلیون ها نفر در لیست انتظار استفاده از چت بات هستند. اگر می خواهید هر چه زودتر از این هوش مصنوعی استفاده کنید، به مقاله نحوه دسترسی سریعتر به بینگ جدید در زومیت مراجعه کنید. مایکروسافت می گوید 71 درصد بازخوردها برای چت ربات هوش مصنوعی مثبت بوده است و برخی از کاربران حتی محدودیت های این سرویس را با جلسات چت دو ساعته آزمایش کرده اند.

Bing هر روز در حال بهبود است و برخی از مشکلات فنی روزانه و برخی دیگر در برنامه هفتگی رفع اشکال مایکروسافت برطرف می شوند. این شرکت به دنبال بهبود جستجوی بینگ و پاسخ‌های جدید است و تمرکز زیادی روی امتیازات ورزشی زنده و داده‌های مالی دارد. زیرا چت بات مذکور اخیرا در این زمینه ها اشتباهات فاحشی مرتکب شده است. تیم هوش مصنوعی بینگ می‌گوید که داده‌های ارائه‌شده برای آموزش مدل‌های ابزار برای ارائه پاسخ‌های دقیق‌تر و مستقیم‌تر در مورد گزارش‌های مالی را چهار برابر خواهد کرد.

مایکروسافت همچنین به دنبال بازخورد کاربران برای اضافه کردن ویژگی‌های جدید به Bing است. از جمله امکاناتی که این شرکت قصد دارد به چت بات خود اضافه کند می توان به امکان رزرو پرواز، ارسال ایمیل، اشتراک گذاری جستجو و پاسخ و … اشاره کرد که البته هیچ تضمینی برای اضافه شدن این امکانات به بینگ جدید وجود ندارد. اما مایکروسافت آنها را برای نسخه های بعدی بینگ جدید در نظر خواهد گرفت.