یخچال جدید سامسونگ دارای صفحه نمایش لمسی 32 اینچی است


سامسونگ یخچال جدیدی به نام Samsung Bespoke Refrigerator Family Hub Plus معرفی کرده است که دارای صفحه نمایش لمسی 32 اینچی است. مدل قبلی یخچال های این خانواده از صفحه نمایش 21.5 اینچی استفاده می کرد. کاربر می تواند از این نمایشگر برای کنترل لوازم خانگی هوشمند سازگار با استاندارد SmartThings، نمایش تصاویر Google Photos، ایجاد لیست خرید در آمازون و تماشای فیلم استفاده کند.

به گزارش The Verge، یخچال جدید سامسونگ با سرویس نرم افزاری Samsung TV Plus عرضه خواهد شد. به لطف این سرویس می توانید به 190 کانال تلویزیونی در آمریکا و حدود 80 کانال در کره جنوبی دسترسی داشته باشید. حالت نمایش عمودی به شما این امکان را می دهد که به راحتی ویدیوهای منتشر شده در پلتفرم هایی مانند Tik Tok و YouTube را تماشا کنید. نمایشگر یخچال سامسونگ از حالت تصویر در تصویر (PIP) نیز پشتیبانی می کند. به لطف این حالت می توانید بخشی از صفحه نمایش را به فیلم اختصاص دهید و از قسمت های دیگر نیز استفاده کنید.

یکی از ویژگی های جالب یخچال سفارشی خانواده هاب پلاس، دسترسی به Google Photos و OneDrive است. کاربر می تواند تصاویر Google Photos را در یخچال دانلود و مشاهده کند. یخچال سامسونگ از اپلیکیشن Bespoke Atelier نیز پشتیبانی می کند تا بتوانید نقاشی ها و آثار هنری جذابی را بر روی صفحه نمایش به نمایش بگذارید.

سامسونگ می گوید یخچال جدیدش از سرویس Your Essentials آمازون نیز پشتیبانی می کند. به لطف این سرویس کاربران می توانند محصولات و مواد غذایی مورد نظر خود را با صفحه نمایش لمسی یخچال سامسونگ سفارش دهند.

سامسونگ هیچ مشخصاتی مانند نرخ تازه سازی یا وضوح صفحه نمایش را اعلام نکرده است. همچنین مشخص نیست یخچال جدید این شرکت چه زمانی و با چه قیمتی روانه بازار می شود. یخچال سفارشی خانواده هاب پلاس در نمایشگاه CES 2023 به نمایش گذاشته خواهد شد.