یخچال اینفینیت لاین سامسونگ آب تصفیه شده و نوشیدنی های خنک را ارائه می دهد


بدنه یخچال از آلومینیوم درجه یک ساخته شده است که در برابر ضربه و خط و خش مقاوم است. همچنین لکه های مختلف به راحتی از بدنه یخچال پاک می شود.

اینفینیت لاین از سیستم خنک کننده قدرتمند و چراغ های روشن در فضای داخلی خود استفاده می کند. یخچال و فریزر اینفینیت لاین مجموعاً 804 لیتر ظرفیت دارد و محفظه نوشیدنی آن تا 101 بطری را در خود جای می دهد.

Samsung Infinite Line مجهز به فناوری Auto Open Door است تا بتوانید به راحتی با یک لمس ساده درب یخچال را باز کنید. وجود سنسور داخلی به این معنی است که یخچال دسته ندارد. این یخچال در هر زمان آب تصفیه شده خنک را فراهم می کند و به لطف ابزاری خاص به کاربران این امکان را می دهد تا نوشیدنی های خوشمزه ای را با میوه ها یا گیاهان دلخواه خود تهیه کنند. یخچال سامسونگ دارای یخ ساز نیز می باشد و به دو صورت توپی یا مکعبی یخ می سازد.

در آستانه نمایشگاه CES 2023، سامسونگ از یخچال جدیدی رونمایی کرد که از نمایشگر عمودی 32 اینچی بهره می برد.

یخچال جدید سامسونگ دارای صفحه نمایش لمسی 32 اینچی است

یخچال اینفینیت لاین مجهز به سیستم خاصی است که به گفته سامسونگ امکان نگهداری انواع مواد غذایی را فراهم می کند. در این صورت می توانید دماهای متفاوتی را در دو قسمت مختلف یخچال اعمال کنید. محفظه نوشیدنی از سه حالت دما پشتیبانی می کند.

Infinite Line با محصولات اکوسیستم SmartThings سامسونگ سازگار است و به لطف ویژگی SmartThings Sommelier at Home و SmartThings Cooking، بهترین ترکیب غذا و نوشیدنی را به کاربر توصیه می کند. عملکرد SmartThings Energy به شما این امکان را می دهد تا با یک سری کارها بر مصرف برق یخچال نظارت داشته باشید و هزینه برق ماهانه را کاهش دهید.

سامسونگ قیمت یخچال اینفینیت لاین را اعلام نکرده است.