گیم پد Cooler Master Orb X


Orb X Cooler Master برای ارائه تجربه صوتی و بصری فراگیر به کاربران طراحی شده است. البته این محصول شما را به طور کامل محصور نمی کند، اما زمانی که روی صندلی چرمی آن می نشینید، دارای تکیه گاه کاملاً قابل تنظیم است و حتی می توانید قسمت پشتی کمر خود را مطابق با نیاز خود شخصی سازی کنید. این دستگاه دارای قسمتی برای استراحت پا نیز می باشد. صفحه منحنی این پاد بازی به بهترین شکل مستقیماً در مقابل چشمان شما قرار می گیرد تا در حین کار کمترین حواس پرتی را داشته باشید.

کولر مستر Orb X

به گزارش گیزمودو، Cooler Master Orb X در دو نسخه با نمایشگرهای متفاوت عرضه خواهد شد. مدل اول از یک مانیتور 34 اینچی استفاده می کند، در حالی که نسخه دوم به سه صفحه نمایش 27 اینچی با زاویه به داخل مجهز شده است. به نظر می رسد مدل اول برای افرادی که قصد کار با این سیستم را دارند و مدل دوم برای گیمرها طراحی شده است.

Orb X هر چیزی را که برای ساعت ها کار یا بازی بدون وقفه نیاز دارید را ارائه می دهد. این محصول مجهز به سیستم صدای فراگیر داخلی است که شامل یک جفت بلندگوی دو اینچی، یک جفت توییتر دو اینچی و یک ساب ووفر پنج اینچی می باشد. این سیستم همچنین مجموعه ای از درگاه های ارتباطی مانند USB-A و USB-C را در اختیار شما قرار می دهد که می توانید از آنها برای شارژ دستگاه های دیگر استفاده کنید. یکی دیگر از ویژگی های پد بازی محبوب، سیستم نورپردازی LED جذاب آن است.

کولر مستر Orb X

با این حال، Cooler Master هنوز اعلام نکرده است که اتاق بازی Orb X دقیقاً چه زمانی در دسترس خواهد بود یا چقدر هزینه دارد (بدون احتساب کیس اصلی). اما به نظر می رسد امکان ثبت نام در لیست انتظار خرید آن وجود داشته باشد.