گلکسی اس 23 اولترا احتمالا دارای حسگر اثر انگشت اولتراسونیک بزرگتر است


گلکسی اس 23 اولترا در اوایل سال 2023 به صورت رسمی عرضه می شود و تاکنون شایعات زیادی در مورد این محصول منتشر شده است. می دانیم که تمامی مدل های سری بعدی پرچمداران سامسونگ به تراشه اسنپدراگون 8 نسل 2 مجهز خواهند شد. از طرفی شایعات اخیر در مورد مدل اولترا نشان از روشنایی بالای نمایشگر آن دارد.

آخرین شایعات ادعا می کنند که گلکسی اس 23 اولترا از حسگر اثر انگشت اولتراسونیک بزرگتر از گلکسی اس 22 اولترا بهره می برد. گزارش اخیر با شایعات قبلی مبنی بر اینکه S23 Ultra از حسگر اثر انگشت مشابه S23 Ultra استفاده خواهد کرد، موافق نیست.

یکی از افشاگران قابل اعتماد دنیای فناوری مدعی است که سنسور اثر انگشت S23 Ultra نسبت به مدل قبلی این گوشی بزرگتر خواهد بود. اما این تغییر چندان محسوس نیست. به نظر می رسد سامسونگ احتمالاً از همان سنسوری که در برخی از گوشی های اخیر ویوو وجود دارد در پرچمدار بعدی خود استفاده خواهد کرد.

شایعات ارتقاء حسگر اثر انگشت در شرایطی به گوش می رسد که سامسونگ در سال های گذشته از حسگرهای اثر انگشت بر روی پرچمداران خود استفاده کرده که ابعاد آن تقریباً یکسان بوده است.

خوشبختانه حسگر اثرانگشت تنها چیزی نیست که در گلکسی اس 23 اولترا ارتقا می یابد، زیرا از قبل می دانیم که دوربین اصلی این دستگاه از سنسور جدید یک اینچی بهره می برد.

انتظار می رود تمامی مدل های گلکسی اس 23 با تراشه اسنپدراگون 8 نسل 2 و قابلیت های سخت افزاری چشمگیر در سال 2023 عرضه شوند.