گزارشی از استقبال کارجویان شرکت خدمات ارتباطی رایتل در نمایشگاه کار


پنجمین نمایشگاه کار ایران از روز چهارشنبه 14 بهمن ماه آغاز شد و استقبال از شرکت رایتل تفاوت چشمگیری داشت. این اپراتور جوان با ارائه بستری پویا در غرفه خود مورد توجه افراد جویای کار قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی رایتل، حضور غرفه بنفش این برند در فضای وسیعی از سالن نمایشگاه کارگری ایران بر این نکته تاکید دارد که اگرچه نمایشگاهی است، اما به دغدغه اصلی جامعه می پردازد. موضوع اشتغال.

در این نمایشگاه غرفه رایتل شاهد حضور افراد جویای کار و متخصصین حوزه فناوری اطلاعات و خدمات ارتباطی و پرسش و پاسخ با مسئولین غرفه، گفتگو با مدیران و کارشناسان در جذب و استخدام نیروی انسانی و همکاران از بخش های مختلف این شرکت در خصوص موقعیت های شغلی این شرکت بسیار داغ هستند. به نظر می رسد که رایتلی ها مورد توجه و توجه بسیاری از جویندگان کار قرار گرفته اند.

آشنایی با تاریخچه فعالیت رایتل و مزیت های اشتغال زایی این شرکت از طریق بروشورها و نرم افزارهای هوشمند در اختیار علاقه مندان و بازدیدکنندگان از نمایشگاه کار قرار گرفت.

معرفی فرصت های شغلی موجود در بازار کار، جذب کارکنان مناسب با انتظارات و مهارت های مورد نیاز کارفرمایان، معرفی کارفرمایان و کارآفرینان موفق جامعه، آشنایی با نیازها و مهارت های لازم بازار کار، راه اندازی مشاغل و آموزش های شغلی. برگزاری کارگاه های آموزشی، ایجاد فضای حرفه ای و با کیفیت برای تعامل بیشتر کارجو و کارفرما، ایجاد حس مشارکت مثبت در کارفرمایان و کمک به ارتقای برند کارفرمایان از جمله اهدافی است که در پنجمین نمایشگاه کار ایران دنبال می شود. .

حضور علاقه مندان در این نمایشگاه تا فردا 7 بهمن ماه از ساعت 9 الی 18 در محل نمایشگاه برج میلاد امکان پذیر است.