کاربر خوش ذوق چینی با برداشتن قاب پایینی ظاهری مدرن تری به iMac M1 بخشیده است


بیش از یک سال از معرفی آخرین نسل کامپیوتر همه کاره iMac 24 اینچی اپل می گذرد. دستگاهی با ضخامت 11.5 میلی متر که همچنان حاشیه پهنی در زیر صفحه نمایش دارد. حالا یک کاربر خلاق دست به کار شد و با ایجاد تغییراتی در آی مک خود، لبه پایینی نمایشگر این محصول را برداشت و عملا آن را به پشت دستگاه منتقل کرد.

نمای عقب آی مک 24 اینچی اصلاح شده است

طرح های اصلاح شده Bilibili از محصولات فعلی اپل اخیراً در بین کاربران بسیار محبوب شده است. ماه گذشته، شخصی یک آیفون تاشو بر اساس قطعات یک گوشی تاشو دیگر ساخت و ویدیویی از آن را به اشتراک گذاشت. متعاقباً، کاربر دیگری آی‌مک 24 اینچی را تغییر داد تا حاشیه پایین صفحه نمایش را حذف کند.

طراحی سفارشی آی مک 24 اینچی با زبان طراحی مدل های قبلی این محصول مطابقت دارد. ظاهر All-in-One اصلاح شده به گونه ای طراحی شده است که کاربران می توانند آن را حتی با حذف لوگوی اپل شناسایی کنند. از طرفی طراحی جلوی این کامپیوتر مشابه محصولات اواسط دهه 2000 و iMac G5 است.

آی مک 24 اینچی اصلاح شده

برد اصلی آی‌مک 24 اینچی اصلاح‌شده در قسمت پشتی آن قرار دارد و به این ترتیب ضخامت حاشیه‌های صفحه نمایش از هر طرف یکسان است. این مدل اصلاح‌شده یکی از ایرادات طراحی iMac را برجسته می‌کند، زیرا گرمای تولید شده توسط اجزای داخلی آن به‌جای زیر نمایشگر، مستقیماً به صفحه نمایش اعمال می‌شود. گرما می تواند عمر نمایشگر را کاهش دهد. البته باید اشاره کنیم که اپل استودیو دیسپلی را نیز به همین شکل تولید کرده است.

حال باید منتظر باشیم تا بفهمیم اپل چه زمانی مدل جدید آی مک را عرضه خواهد کرد. بر اساس شایعات منتشر شده در ماه های گذشته، اطلاعاتی در مورد سه مدل اولیه نسخه 27 اینچی این محصول در دسترس قرار گرفته است که نشان می دهد غول فناوری کوپرتینویی روی این محصول کار می کند.