کاربرد ChatGPT در مرورگر Opera چیست و چگونه از آن استفاده کنیم


ChatGPT پر سر و صداترین فناوری جدیدی است که این روزها درباره آن زیاد می شنویم. جای تعجب نیست که شرکت های مختلف در سراسر جهان به دنبال یکپارچه سازی این هستند هوش مصنوعی با محصولات و خدمات آنها. مایکروسافت قطعا در این زمینه پیشتاز است. غول فناوری مستقر در ردموند در حال حاضر سرمایه گذاری در OpenAI را آغاز کرده است که ChatGPT را توسعه داده است. خالق ویندوز نیز نسخه دمو بینگ یک موتور جستجوی جدید مبتنی بر هوش مصنوعی راه اندازی کرده است تا شاید بخشی از تسلط گوگل در بازار موتورهای جستجو را به دست گیرد.

از طرفی گوگل بیکار نمی نشیند و چت بات صدا می زند بارد را معرفی کرده است. چند روز پیش خبری منتشر شد که مرورگر اپرا قصد دارد از ChatGPT استفاده کند و حال در این مقاله نحوه استفاده از این هوش مصنوعی را بر روی مرورگر مذکور توضیح می دهیم.

البته هدف اپرا ارائه نسخه کامل ChatGPT بر روی مرورگر خود نیست، بلکه یکی از اولین راهکارها را برای ادغام فناوری مذکور با مرورگر وب توسعه داده است.

شما می توانید با ایجاد یک حساب OpenAI رایگان به طور مستقیم از ChatGPT استفاده کنید. در واقع برای این کار حتی نیازی به دانلود و نصب برنامه ندارید و می توانید از طریق نسخه تحت وب به این هوش مصنوعی دسترسی داشته باشید.

عملکرد ChatGPT در Opera چیست؟

Opera اعلام کرد که در مرحله اول قصد دارد از هوش مصنوعی ChatGPT برای خلاصه کردن مقالات در صفحات وب استفاده کند.