کاربران سرویس آبی توییتر اکنون می توانند پست هایی با طول 4000 کاراکتر منتشر کنند


توییتر امکان ارسال توییت های طولانی را فراهم کرده است که البته فقط برای مشترکین سرویس آبی در دسترس است. این ویژگی در حال حاضر در ایالات متحده فعال است و امکان ارسال توییت تا 4000 کاراکتر را ارائه می دهد. اگر افرادی که دنبال می کنید از این ویژگی جدید استفاده کنند، توییت موجود در تایم لاین شما با گزینه Show More نمایش داده می شود که می توانید برای مشاهده متن کامل روی آن کلیک کنید.

در حال حاضر محدودیت هایی برای قابلیت ارسال 4000 کاراکتر توییتر وجود دارد. اگر توییت شما بیش از 280 کاراکتر استاندارد باشد، نمی‌توانید آن را به عنوان پیش‌نویس ذخیره کنید یا برای انتشار بعدی برنامه‌ریزی کنید. با این حال، پست های طولانی اکثر ویژگی های معمولی دیگر مانند هشتگ یا امکان افزودن عکس را دارند و کاربران عادی همچنان می توانند با این پست ها تعامل داشته باشند.

به گفته The Verge، مشترکین توییتر آبی همچنین می‌توانند نقل قول‌های ریتوییت و پاسخ‌هایی تا حداکثر 4000 کاراکتر ارسال کنند. بنابراین می توان انتظار داشت که مقالات طولانی تری در این شبکه اجتماعی افزایش یابد.

نشانه های دیگری وجود دارد که هنگام نوشتن توییت هایی با بیش از 280 کاراکتر از طریق نسخه اندروید یا iOS، به نسخه زیر وب هدایت می شوید.

الون ماسک قبلاً قول داده بود که توییت‌های طولانی‌تر را مجاز کند. او می‌گوید توییتر در حال کار بر روی ویژگی‌هایی برای اضافه کردن گزینه‌های قالب‌بندی مانند کلمات پررنگ و تغییر اندازه فونت به پست‌ها است.

لازم به ذکر است که این اولین بار نیست که توییتر طول پست های سایت خود را افزایش می دهد. محدودیت فعلی 280 کاراکتر این شبکه اجتماعی در سال 2017 معرفی شد و در مقایسه با قبل از سال 2017 کاربران این پلتفرم تنها می توانستند توییت هایی با طول 140 کاراکتر ارسال کنند.