چگونه زودتر از سایرین به نسخه جدید بینگ دسترسی پیدا کنیم؟


به گفته ZDNet، نسخه جدید بینگ در حال حاضر در مرحله آزمایشی است و کاربران زیادی به آن دسترسی ندارند. بینگ در میان پاسخ های خود اعلام کرده است که نام رمز آن «سیدنی» است.

یوسف مهدی به کاربران Derivata توصیه کرده است که از Bing جدید برای نصب Edge بر روی رایانه خود و تبدیل آن به مرورگر پیش فرض استفاده کنند. کاربران باید Bing را به عنوان موتور جستجوی پیش فرض خود انتخاب کنند و نسخه موبایل Bing را دانلود کنند. با این کار در لیست انتظار مایکروسافت بالاتر می روید.

بینگ پس از 14 سال حضور در سایه گوگل، بالاخره توانست نظر بسیاری را به خود جلب کند. این موتور جستجو در سال 2009 یعنی یک دهه پس از گوگل راه اندازی شد و در سال های اخیر یکی از منفورترین سرویس های نرم افزاری مایکروسافت نامیده می شود.

یوسف مهدی می گوید که نسخه آزمایشی بینگ در 169 کشور جهان موجود است و کاربران علاقه زیادی به قابلیت های جستجوی جدید بینگ دارند. اما آنها بیشتر روی عملکرد چت بات متمرکز هستند.

طبق آمار Statista، بینگ 1.2 میلیارد کاربر دارد. در حال حاضر، بینگ تنها 4 درصد از بازار موتورهای جستجو را در اختیار دارد. بازاری که تحت سلطه 92 درصد گوگل است.