چگونه در لینکدین کار پیدا کنیم؟ دریافت پیشنهاد شغلی لینکدین


پروفایل لینکدین خود را تکمیل کنید

هنگامی که برای اولین بار یک نمایه حرفه ای در لینکدین ایجاد می کنید، ممکن است به تمام سوالات ارائه شده برای تکمیل نمایه پاسخ ندهید و رد شوید. اگر چنین است، ممکن است بازگشت به عقب و پاسخ دادن به سؤالات مطرح شده، این بار با تکمیل هر بخش با جزئیات بیشتر، ضرری نداشته باشد. موقعیت های شغلی فعلی و گذشته خود و همچنین مهارت های کسب شده را شرح دهید.

کارفرمایان بالقوه می خواهند شخصیت شما را از طریق پروفایل لینکدین شما ببینند. بنابراین به آنها کمی بینش نسبت به اینکه شما چه کسی هستید بدهید. همچنین بهتر است از شبیه سازی پروفایل خود به دیگران خودداری کنید. زیرا احتمالا برای کسانی که آن را مشاهده می کنند جذاب نخواهد بود.

یک تیتر مناسب انتخاب کنید

عنوان LinkedIn متن کوتاهی از 220 کاراکتر یا کمتر در بالای نام کاربری LinkedIn شما است که کار شما را توصیف می کند. در نتایج جستجو، این توضیحات کوتاه در کنار نام کاربر ظاهر می‌شود و باید به گونه‌ای باشد که خوانندگان را متقاعد کند که روی نمایه کلیک کنند تا اطلاعات بیشتری در مورد سابقه و تجربه شخص پیدا کنند. ایجاد محتوای خاص به شما این امکان را می دهد که در عین افزایش تصویر و اعتبار خود متمایز شوید. مثال های زیر می توانند به شما در یافتن عنوان مناسب کمک کنند:

دارای 20 سال تجربه در مدیریت جامعه و رسانه های اجتماعی، توسعه برند و استراتژی بازاریابی محتوا

توسعه دهنده وردپرس و بازاریاب دیجیتال. من به کسب‌وکارها کمک می‌کنم حضور آنلاین خود را افزایش دهند و درآمد را از طریق استراتژی‌های بازاریابی مؤثر افزایش دهند.

برای جستجوی فرصت های شغلی مرتبط، بخش مشاغل لینکدین را مرور کنید. از فیلترهای داخلی مانند تاریخ ارسال، سطح تجربه و فیلترهای دیگر استفاده کنید تا به شما کمک کند جستجوی خود را اصلاح کنید. برخی از شرکت ها تبلیغات جدید خود را در این قسمت قرار می دهند.

همچنین می توانید بخش علایق شخصی خود را پر کنید تا لینکدین بتواند به طور خودکار مشاغل مرتبط را پیشنهاد دهد. عناوین شغلی، شهرها، صنایع و شرکت‌هایی را که بیشتر به آن‌ها علاقه دارید شناسایی کنید و به طور محتاطانه به استخدام‌کنندگان پیام دهید. به این ترتیب، اعلان‌هایی در مورد نقش‌هایی دریافت خواهید کرد که با معیارهای انتخاب شما مطابقت دارند و جستجوی شغل جدید شما را آسان‌تر می‌کند. در نهایت در صورت یافتن شغل مورد نظر می توانید از طریق لینک های مربوطه برای استخدام اقدام نمایید.

به گروه ها بپیوندید

گروه های زیادی در لینکدین وجود دارد که می توانید به آنها بپیوندید. به خصوص کسانی که در تجارت شما نقش دارند. با همسالان خود معاشرت کنید، در بحث های جاری شرکت کنید و نظرات و موضوعات خود را ارائه دهید. این همچنین به شما امکان می دهد خود را تثبیت کنید و توسط استخدام کنندگان مورد توجه قرار بگیرید. به گروه های متقابل بپیوندید تا سازمان ها بتوانند به راحتی شما را پیدا کنند. نقش لینک های خوب در جستجوی کار لینکدین بسیار مهم است.

پروفایل خود را به روز نگه دارید