چگونه از نوار منوی مک به ChatGPT دسترسی پیدا کنیم؟


کاربران مک می توانند از وب سایت توسعه دهنده بازدید کنند MacGPT، این برنامه را به صورت رایگان دانلود کنید. کافیست در قسمت قیمت عدد 0 را وارد کنید و I Want This را بزنید. در مرحله بعد از شما خواسته می شود ایمیل خود را وارد کنید. تنها با انجام چند مرحله می توانید به این برنامه دسترسی داشته باشید.

پس از نصب نرم افزار، وارد حساب کاربری OpenAI خود شوید و سپس روی نماد موجود در نوار منوی Mac کلیک کنید تا مکالمه شروع شود. همچنین همانطور که گفتیم می توانید با کلیک بر روی نماد چرخ دنده (تنظیمات) یک میانبر به این برنامه اختصاص دهید تا بتوانید MacGPT را بدون حرکت دادن ماوس فعال کنید.

لازم به ذکر است که MacGPT و وب سایت ChatGPT تنها راه های دسترسی به چت بات های هوشمند در دستگاه های اپل نیستند. زیرا مایکروسافت به تازگی اپلیکیشن های جدید بینگ، اسکایپ و اج را برای آیفون و آیپد منتشر کرده است که همگی از قابلیت های جستجوی هوش مصنوعی مکالمه ای استفاده می کنند. با این حال، این برنامه‌ها در حال حاضر فقط برای افرادی که در Bing Preview هستند در دسترس است و عموم مردم برای استفاده از این ابزارها باید در صف Bing منتظر بمانند.