چرا تاکید سامسونگ بر زوم عالی دوربین گلکسی اس 23 عجیب به نظر می رسد؟


گفته می شود که زوم دوربین 200 مگاپیکسلی گلکسی اس 23 اولترا حداقل بهتر از دوربین اصلی 108 مگاپیکسلی گلکسی اس 23 اولترا خواهد بود. با این حال، این دوربین واقعا برای زوم فوق العاده در نظر گرفته نشده است. سنسورهای در نظر گرفته شده برای زوم نزدیک، سنسورهای تله فوتو هستند که ظاهرا نسبت به نسل قبل تغییری نخواهند کرد.

نکته دیگری که باید در نظر داشته باشید این است که گلکسی اس 23 و اس 23 پلاس معمولی شاهد هیچ ارتقای در بخش دوربین عقب نخواهند بود. نکته مهم این است که فقط دوربین 200 مگاپیکسلی در مدل اولترا قرار دارد. در واقع، دوربین 200 مگاپیکسلی ممکن است زوم بدون نویز بهتری را به شما ارائه دهد. همچنین، حالت عکاسی پیش‌فرض در بهترین حالت، عکس‌های خوب 50 مگاپیکسلی را ثبت می‌کند. زیرا این سنسور از فناوری Pixel binning استفاده می کند.

بنابراین، آیا سامسونگ قصد دارد مهارت های عکاسی محاسباتی بهتری را در سری گلکسی S23 ادغام کند؟ اگر نه، واقعاً هیچ فایده ای برای بازاریابی ویژگی Zoom وجود ندارد. اگر سامسونگ واقعاً تغییری در هوش مصنوعی یا الگوریتم اصلی ایجاد نکند، به مشتریان امید کاذب می‌دهد.

علاوه بر این، اگر سامسونگ واقعاً می‌خواهد آنچه را که وعده داده است ارائه دهد، باید مطمئن شود که دوربین‌های زوم این بار بهتر عمل می‌کنند. چه از طریق هوش مصنوعی پیشرفته یا الگوریتم های زیربنایی، گلکسی اس 23 اولترا در صورتی که زوم مشابه اس 22 اولترا را ارائه دهد، نقدهای خوبی از منتقدان دریافت نخواهد کرد که در نهایت منجر به فروش ضعیف خواهد شد.

سامسونگ باید آنچه را که به مشتریان وعده می دهد ارائه دهد