پسوند جدید ChatGPT دسترسی این هوش مصنوعی را به اینترنت فراهم می کند


OpenAI می گوید پلاگین برای ChatGPT ویژگی های جدیدی را منتشر می کند که ویژگی های مختلفی را به این چت بات اضافه می کند و توسعه دهندگان می توانند از آنها در برنامه های خود استفاده کنند. پلاگین های این هوش مصنوعی در حال حاضر در مرحله آزمایشی است. اما کاربران می توانند در لیست انتظار ثبت نام کنند تا زودتر از دیگران به آنها دسترسی پیدا کنند.

گزارش کردن TechSpot، یکی از افزونه های جدید ChatGPT، امکان فرموله کردن پاسخ مناسب با دسترسی به اینترنت را فراهم می کند. این چت بات از زمان انتشار اولیه بارها مورد انتقاد قرار گرفته است. زیرا بر اساس داده هایی که تا سپتامبر 2021 منتشر شده بود آموزش داده شده بود. بنابراین، ربات چت OpenAI در پاسخ به سوالات به روز مشکل دارد.

برای مثال، اگر از ChatGPT در مورد فردی که اخیراً فوت کرده است بپرسید، تا جایی که بداند او هنوز زنده است به شما خواهد گفت.

علاوه بر این، در مورد دیگری ChatGPT ادعا می کند متکالف او در سال 2003 (به جای سال 2023) برنده جایزه تورینگ شد. اجازه دادن به این ربات چت برای دسترسی به اینترنت به آن اجازه می دهد تا پاسخ های دقیق تری بر اساس اطلاعات به روز ارائه کند و به طور کلی قابل اعتمادتر و مفیدتر باشد.

افزونه‌های ChatGPT علاوه بر دسترسی به اینترنت، به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهند تا رابط‌هایی برای هوش مصنوعی ایجاد کنند که از طریق آن افراد می‌توانند با هوش مصنوعی تعامل داشته باشند. گرگ براکمنرئیس و یکی از بنیانگذاران OpenAI، نشان داد که چگونه می توان یک دستور غذا را جستجو کرد و ChatGPT مواد تشکیل دهنده آن را ارائه کرد.