پتنت جدید هواوی یک گوشی تاشو با صفحه نمایش سه گانه را نشان می دهد


به تازگی دفتر مالکیت معنوی چین پتنت جدیدی از هوآوی منتشر کرده است که یک گوشی هوشمند تاشو جدید با نمایشگر سه گانه و طراحی جالب را نشان می دهد. به گزارش هواوی سنترال، این پتنت به شماره CN217847335U به ثبت رسیده و نموداری با آن قابل مشاهده است. با بررسی جزئیات می توان دریافت که پتنت جدید هواوی یک گوشی هوشمند تاشو را نشان می دهد که ساختار سه گانه ای دارد. دو لولا در دستگاه تعبیه شده است که یکی در سمت چپ و دیگری در سمت راست قرار دارد.

پتنت یک گوشی هوشمند تاشو با نمایشگر سه گانه هواوی

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید، این لولاها بین محفظه دوم و قسمت متحرک دوم مجموعه لولای دوم متصل می شوند. به طوری که از تا شدن محفظه دوم و محفظه سوم در برابر مجموعه لولای دوم جلوگیری شود.

هوآوی با پتنت جدید نحوه تولید انواع مختلف گوشی های تاشو را نشان می دهد. به گونه ای که استفاده خود را حفظ کنند. پیش از این، TCL از گوشی هوشمند تاشو با نمایشگر سه گانه استفاده کرده بود. اما به دلیل ضخامت زیاد مورد استفاده قرار نگرفت.

در نهایت باید گفت که نمایشگرهای تجهیزات الکترونیکی ساخته شده بر اساس پتنت مذکور باید با نظم خاصی خم شوند تا از حرکت روان اجزای تاشو اطمینان حاصل شود و طول عمر محصول افزایش یابد.

در حال حاضر هواوی از تولید گوشی تاشو مجهز به صفحه نمایش سه گانه خبر نداده است. از این رو، ما می توانیم انتظار داشته باشیم که در حال حاضر به عنوان تحقیق منتشر شود. اما به احتمال زیاد در آینده نزدیک شاهد آن خواهیم بود. در حال حاضر، هواوی تعدادی گوشی هوشمند تاشو دارد، از جمله Mate Xs 2 و Mate X2 که دارای دو صفحه نمایش هستند.