ویژگی های مختلف اندروید 13 در گوشی پیکسل 7 پرو


رابط کاربری گوشی های سری پیکسل همواره یکی از نقاط قوت این گوشی ها به حساب می آید و گوگل در این سال ها تمام تلاش خود را کرده است تا کمبودهای سخت افزاری را با ترفندهای نرم افزاری، یادگیری ماشینی و هوش مصنوعی جبران کند.

اندروید 13 در آگوست 2022 معرفی شد و برخلاف اندروید 12 پیش از آن، با تغییرات محدودی همراه بود. گوگل در این نسخه از سیستم عامل بیشتر بر حل مشکلات قبلی تمرکز کرده و تنها به ارائه چند ویژگی محدود برای بهبود کیفیت زندگی کاربرانش اکتفا کرده است.

پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو، جدیدترین گوشی های گوگل علاوه بر داشتن سخت افزار قدرتمند، به قوی ترین نرم افزار گوگل نیز مجهز شده اند و این ترکیب برنده، رابط کاربری روان و بی نظیری را برای این گوشی ها به ارمغان آورده است.

اوایل در بررسی پیکسل 7 پروما تجربه خود را با پرچمدار گوگل به اشتراک گذاشتیم، اکنون با زومیت همراه باشید تا با بهترین ویژگی های اندروید 13 در پیکسل 7 پرو آشنا شوید.

تبدیل همزمان صدا به متن

اول از همه، ما به ویژگی رونویسی زنده اشاره می کنیم که امکان تبدیل همزمان پیام های صوتی، صوتی تصویری یا حتی مکالمه مخاطب را در حین تماس فراهم می کند. به عنوان مثال، فرض کنید یک پیام صوتی دریافت کرده اید و نمی توانید آن را بشنوید، برای اطلاع از محتوای Voice کافی است صدای دستگاه را با استفاده از دکمه های کناری گوشی، روی نماد مشابه پایین بیاورید. به متنی که در زیر نوار لغزنده کنترل صدا ظاهر می شود. کلیک کنید و سپس صدا را پخش کنید تا گوگل محتوای صوتی را به صورت متن روی صفحه نمایش دهد.