وزیر ارتباطات: باید تجربه کاربری مردم را در حوزه ارتباطات ارتقا دهیم


نشست بررسی کیفی شبکه ارتباطات سیار و ثابت امروز (24 بهمن) با حضور مدیران اپراتورهای تلفن همراه و شرکت های ارائه دهنده خدمات اینترنت ثابت (FCP) برگزار شد. به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، وزیر ارتباطات در این دیدار بر لزوم ارتقای تجربه کاربری مردم در حوزه ارتباطات تاکید کرد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در این خصوص گفت: باید با کار و تلاش مجدانه خانواده ارتباطات، تجربه کاربری مردم عزیزمان را در حوزه ارتباطات اعم از موبایل و ثابت ارتقا دهیم.

وی در ادامه افزود: باید تلاش کنیم تا با ارتقای کیفیت و سرعت خدمات ارتباطی در کشور و ارتقای تجربه کاربری هموطنان به وظیفه خود در خدمت رسانی به مردم عزیزمان عمل کنیم.

همچنین زارع پور خواستار رفع مشکلات حوزه اینترنت شد و توضیح داد: هر سال در پایان سال استفاده مردم از اینترنت بیشتر می شود و همه باید با حفظ کیفیت و سرعت ارتباطات در کشور تلاش کنند. پایداری شبکه و حل مشکلات موجود.

وی از برگزاری جلساتی برای تحقق این هدف خبر داد و اعلام کرد: در هفته های آینده نیز جلسات مشابهی را برای پیگیری روند رفع مشکلات و ارتقای کیفی زیرساخت های ارتباطی کشور برگزار خواهیم کرد.

در این جلسه مدیران اپراتورهای تلفن همراه و شرکت های ارائه دهنده خدمات اینترنت ثابت (FCP) نیز گزارش هایی از وضعیت فعلی شبکه ارتباطی خود ارائه و سپس به تشریح برنامه های توسعه و مشکلات پیش رو پرداختند.