هوش مصنوعی تام هنکس جوان را به سینما بازگرداند!


تیمی که سال گذشته سایمون کاول را با کمک Deepfake بازسازی کرد، در حال برنامه ریزی برای بازسازی جوانی ستاره های فارست گامپ تام هنکس و رابین رایت هستند.

هالیوود به دنبال استفاده از این فناوری برای ساخت فیلم است تا بتواند با هوش مصنوعی همگام شود. به گزارش gizmodo، هالیوود قصد دارد فیلمی بر اساس فناوری دیپ فیک و هوش مصنوعی بسازد.

شرکت جلوه‌های بصری متمرکز بر هوش مصنوعی Metaphysic روز گذشته در بیانیه‌ای اعلام کرد که با Mirmax برای تهیه‌کنندگی رابرت زمکیس اینجا با بازی تام هنکس و رابین رایت همکاری کرده است. متافیزیک در ادامه گفت که از ابزار هوش مصنوعی خود برای حرکت دادن چهره ها با جزئیات ظریف تولید شده توسط هوش مصنوعی و جوان سازی بازیگران در راستای داستان سرایی فیلم استفاده می کند.

بسیاری از نام‌های بزرگ سال ۱۹۹۴ Forrest Gump گرد هم آمده‌اند تا در این بازسازی بازی کنند، و وقتی بدانید منبع اصلی چقدر سورئال است، عجیب‌تر می‌شود. داستان اینجا در اصل یک داستان مصور است که در سال 1989 (1367 میلادی) منتشر شد که بعداً توسط ریچارد مک گوایر در رمان گرافیکی 300 صفحه‌ای خود به همین نام که در سال 2010 (1388 میلادی) منتشر شد، اقتباس شد.

طرح اصلی کتاب حول گوشه ای از اتاقی در خانه ای توصیف نشده می چرخد ​​و پنل های کمیک آن جزئیات همان فضا و مکان را در میلیاردها سال پیش و هزاران سال آینده نشان می دهد. پانل ها به ترتیب زمانی نیستند و شخصیت ها فقط عکس های فوری در هر زمان هستند.