هواوی پی 60 و میت 60 احتمالاً با اسنپدراگون 8+ نسل 1 و اسنپدراگون 8 نسل 2 بدون پشتیبانی 5G عرضه خواهند شد.


چند ماه از معرفی سری میت 50 هواوی می گذرد و احتمالاً نسل جدید این گوشی ها تا سپتامبر 2023 رونمایی نخواهد شد، با این حال جزئیاتی در مورد پرچمداران بعدی این غول فناوری چینی در دسترس قرار گرفته است. به گزارش یکی از افشاگران اخبار فناوری، سری میت 60 هواوی به نسخه 4G تراشه کوالکام مجهز می شود. علاوه بر این، جزئیاتی در مورد سری P60 این شرکت ارائه شده است.

افشاگری به نام RODENT950 ادعا می کند که گوشی های سری P60 و Mate 60 هوآوی با تراشه های کوالکام عرضه خواهند شد. طبق گزارش ها، سری P60 اوایل سال آینده با نسخه 4G تراشه اسنپدراگون 8+ Gen 1 معرفی می شود. این افشاگر همچنین اعلام کرده است که گوشی های پرچمدار بعدی هواوی به زودی وارد تولید انبوه خواهند شد.

رندر هواوی P60

به گزارش گیزموچینا، سری میت 60 هواوی به تراشه ای با شماره مدل SM8525 مجهز خواهد شد که احتمالاً نسخه 4G پردازنده اسنپدراگون 8 نسل 2 است. البته همانطور که گفته شد هنوز زمان زیادی تا معرفی این گوشی ها باقی مانده است.

طبق گزارش های قبلی، انتظار می رود مدل استاندارد هواوی P60 به دوربین با دیافراگم متغیر مجهز شود. قابلیتی که برای اولین بار با Mate 50 مورد استفاده قرار گرفت. از طرفی این احتمال وجود دارد که این دستگاه از دوربین تله فوتو ارتقا یافته 64 مگاپیکسلی استفاده کند. در قسمت جلویی گوشی نیز شاهد دوربین سلفی دوگانه خواهیم بود که در بریدگی بیضی شکل بالای صفحه نمایش قرار خواهد گرفت.

هواوی احتمالا سری P60 را در چند مدل عرضه خواهد کرد. اما هنوز جزئیات زیادی در مورد آنها در دسترس نیست. چینی ها هنوز به طور رسمی خبر مربوط به پرچمداران بعدی سری P خود را تایید نکرده اند. اما احتمالا در آینده نزدیک اطلاعات بیشتری در این مورد به دست خواهیم آورد.