هواوی از مشکلات فراوان در ساخت یک گوشی هوشمند پرچمدار صحبت می کند


ساخت یک گوشی هوشمند پرچمدار فرآیندی چالش برانگیز و پیچیده است که به طیف گسترده ای از اجزا و فناوری ها از جمله نمایشگرهای با وضوح بالا، دوربین های پیشرفته، پردازنده های قدرتمند و نرم افزارهای پیشرفته نیاز دارد. این قطعات باید از تامین کنندگان مختلف تهیه شده و با دقت در کنار هم قرار گیرند تا محصول نهایی ساخته شود. علاوه بر این، فرآیند تولید به خودی خود پیچیده است و نیاز به کنترل های دقیق دارد تا اطمینان حاصل شود که هر دستگاه استانداردهای کیفی شرکت را برآورده می کند. هواوی اخیراً از مشکلاتی که در تولید سری میت 50 با آن روبه‌رو بود، خبر داد و به چالش‌های دیگری نیز اشاره کرد که تمامی گوشی‌های پرچمدار با آن مواجه هستند.

یو چنگدومدیر عامل گروه تجاری مصرف کننده هوآوی اخیراً با رسانه های چینی در مورد چالش های پیش روی این شرکت در تولید سری میت 50 گفتگو کرده است. شما وی فاش کرد که فرآیند تولید گوشی مذکور به دلیل نقص عمده در زنجیره تامین و محدودیت عرضه تراشه بسیار دشوار بوده است. با وجود این موانع، تیم این برند موفق شد پرچمدار خود را به مرحله تولید برساند.

یو چنگدو

شما وی همچنین درباره موانع داخلی پیش روی این شرکت توضیح داد. یکی از اعضای شرکت به او گفت که موفقیت Mate 50 به دلیل هزینه بالا و محدودیت در جمع آوری فناوری های مورد نیاز غیرممکن است. با این حال، مدیرعامل هواوی مصمم بود که این محصول را به موفقیت برساند.

به گزارش Gizmochina، از زمانی که ایالات متحده محدودیت هایی را برای هواوی اعمال کرد، این شرکت چینی تنها به گوشی های 4G محدود شده است و این امر در مورد سری Mate 50 نیز صدق می کند. با این حال، شما او اظهار داشت که هواوی عملکرد 4G را در محصولات پرچمدار خود بهبود بخشیده است و استفاده از فناوری Wi-Fi 6 به پر کردن شکاف ایجاد شده به دلیل کمبود 5G کمک می کند.

بطور کلی، شما او در مورد سری میت 50 ابراز اطمینان کرد و اظهار داشت که اگر این محصول عملکرد خوبی نداشته باشد بسیار ناراحت خواهد شد اما تا اینجای کار از عملکرد آن راضی است. با وجود عدم پشتیبانی 5G در سری میت 50، این گوشی های پرچمدار ویژگی های جذاب دیگری مانند فناوری تصویربرداری XMAGE را ارائه می دهند. قابلیتی که به ضبط تصاویر با وضوح بسیار بالا کمک می کند.