نوتینگ فون 2 از نوتینگ فون 1 «پرمیوم تر» خواهد بود


کارل پیموسس و مدیرعامل Nothing در مصاحبه ای جدید می گوید گوشی دوم این برند یعنی Nothing Phone 2 بر خلاف مدل اول در بازار مهم آمریکا نیز عرضه خواهد شد. Nutting تصمیم گرفت که عرضه اولین گوشی خود را در بازارهای اروپا و آسیا متمرکز کند. با این حال، آمریکا «اولویت اول» این برند برای عرضه دومین گوشی خواهد بود.

اوایل این ماه، برند Notting برنامه آزمایشی جدیدی را برای ساکنان ایالات متحده راه اندازی کرد که از طریق آن آمریکایی ها می توانند Notting Phone One را با 299 دلار اضافی دریافت کنند. پس از راه اندازی این برنامه، شایعات عرضه رسمی Notting Phone 2 در بازار آمریکا قوت گرفت.

عرضه Notting Von One در بازار آمریکا به طور رسمی اتفاق نخواهد افتاد. تلفن هایی که از طریق برنامه جدید در ایالات متحده راه اندازی می شوند، از شبکه 5G AT&T پشتیبانی نمی کنند. همچنین، پوشش اپراتور Verizon بسیار محدود خواهد بود.

کارل پی می‌گوید: «وقتی یک گوشی هوشمند برای ایالات متحده می‌سازید، باید با اپراتورها کار کنید و تأییدیه بگیرید تا برخی از عملکردهای آن اپراتور را در سیستم عامل قرار دهید. ما قبلاً منابع لازم برای انجام این کار را نداشتیم. اما اکنون انجام می دهیم.”