نمایشگاه آنلاین خودرو با مکانیک صفر و کارکرده نقد و اقساط


یکی از مهم ترین محدودیت های نمایشگاه های حضوری خودرو، تنوع کم خودرو و انتخاب محدود خریدار است. نمایشگاه های آنلاین خودرو این مشکل را حل کرده اند اما از طرفی نمایشگاه های آنلاین معمولا امکان خرید اقساطی را ندارند و یا در مطابقت وضعیت خودروهای موجود در آنها با ادعای فروشنده تردید وجود دارد. در برخی طرح های اقساطی امکان خرید خودروهای دست دوم یا خارجی وجود ندارد.

نمایشگاه خودرو با مکانیک محدودیت های فوق را ندارد و اعتباری که 10 سال فعالیت موفق در زمینه خرید و فروش خودرو به آن بخشید، خیال شما را از بابت خرید مطمئن راحت می کند. در اینجا با ویژگی های بارز خرید نقدی و اقساطی خودروهای داخلی، خارجی، صفر و کارکرده از سحاب مکانیک آشنا خواهید شد.

خرید ماشین از مکانیک؛ هرجور عشقته…

در خرید خودرو از نمایشگاه مکانیک شرایطی فراهم شده است که افراد مختلف با درآمدهای مختلف بتوانند با اطمینان کامل خودروهای گواهی شده را خریداری کنند. در ادامه می توانید ویژگی ها و مزایای خرید خودرو از مکانیک را بخوانید:

1. خرید خودروی داخلی، تنها با یک بار مراجعه

یافتن خودرویی که علاوه بر سالم بودن، انتظارات و بودجه شما را برآورده کند، نیاز به چندین بار مراجعه دارد و همراه داشتن کارشناس خودرو در کنار هر بازدید، بین 450 هزار تا 3 میلیون تومان هزینه دارد. هیچ خودرویی بدون کارشناس عرضه نمی شود و هیچ خودرویی بدون گزارش کارشناسی تبلیغ نمی شود.

یعنی اگر ماشینی در نمایشگاه با مکانیک دوست دارید فقط روی آن کلیک کنید تا آگهی باز شود. گزارش تخصصی کامل خودرو را می توانید در این آگهی مشاهده کنید تا به وضعیت فنی و بدنه خودرو کاملا پی ببرید. علاوه بر این اطلاعات دیگری مانند کارکرد، نوع گیربکس، وضعیت سند، موجودی بیمه، محل بازدید، نقاط قوت خودرو و شرایط خرید نقدی و اقساطی هر خودرو در آگهی آن قابل مشاهده است. این اطلاعات کامل و دقیق شما را از تماس ها و بازدیدهای متعدد نجات می دهد.

2. خرید ماشین خارجی، فقط با یک جستجوی ساده و سریع

نمایشگاه خودرو با مکانیک بزرگترین نمایشگاه خودرو خبره است که تنوع خودروهای آن محدود به خودروهای داخلی نیست. اگر به دنبال یک خودروی خارجی خاص هستید، می توانید آن را به راحتی از طریق فیلترهای زیر پیدا کنید:

• سازنده و مدل

• حدود قیمت

• سال ساخت

• کارکرد

• صفر یا استفاده شده

• امکان خرید اقساطی

• نوع شاسی (سدان، SUV، هاچ بک و غیره)

• نوع گیربکس (دنده ای یا اتوماتیک)

• شهر محل بازدید

اگر خودروی مورد نظر خود را در نمایشگاه پیدا نکردید، می توانید درخواست خرید سفارشی را ثبت کنید تا مکانیک آن را برای شما پیدا کند. خودروی پیدا شده مورد بازرسی قرار می گیرد و در صورت رعایت استانداردهای مکانیک می توانید آن را به صورت نقد و اقساط خریداری کنید.

3. خرید ماشین صفر، با قیمت واقعی و منصفانه

عبارت ماشین صفر همیشه به معنای خودروی 100% سالم نیست. به گفته مدیر گروه تخصصی خودرو با مکانیک، حدود 15 تا 20 درصد خودروهای صفر دارای ایراد فنی یا بدنه هستند. این ایرادات در خط تولید، هنگام جابجایی یا نگهداری خودرو ایجاد می شود و ممکن است از چشم شما پنهان بماند و بعداً برای شما هزینه داشته باشد.

یکی از مشکلات خرید خودرو صفر تنوع قیمت های موجود در بازار است که خریدار را دچار سردرگمی می کند. در نمایشگاه با مکانیک قیمت تمامی خودروها بر اساس گزارش کارشناسی، قیمت روز خودرو و معاملات واقعی بازار تعیین می شود و به همین دلیل می توانید از واقعی و منصفانه بودن قیمت های این نمایشگاه مطمئن باشید.

4. خرید ماشین کارکرده و دارای گواهینامه و گارانتی

همانطور که گفتیم خانم مکانیک بزرگترین نمایشگاه خودروهای خبره است اما در مورد تخصص خودروهای فرسوده در این نمایشگاه 2 نکته بسیار مهم وجود دارد که باید به آنها توجه کنید:

• اولاً اگر خودروی دست دوم دارای ایرادات فنی و بدنه خاصی باشد و این ایرادات ایمنی آن را تحت تأثیر قرار دهد، از تبلیغات آن خودرو جلوگیری می شود.

• تخصص کلیه خودروها اعم از نو و کارکرده تا 7 روز و حداکثر 850 میلیون تومان گارانتی می شود تا خیالتان راحت باشد که وضعیت خودرو با مشخصات آگهی مطابقت دارد.

5. خرید نقدی خودرو، مطمئن و بی دغدغه

یکی از دغدغه های خرید نقدی خودرو از طریق تبلیغات در برخی سایت ها و اپلیکیشن ها، امنیت معامله است. روایت هایی مانند کلاهبرداری با اخذ ودیعه و… زیاد شده و همین امر باعث شده اکثر خریداران خودرو دست به دست هم بدهند.

کارشناسان همراه مکانیک از لحظه تماس شما برای بازدید تا انعقاد قرارداد همراه شما هستند و بر تمامی مراحل انتقال خودرو و مسائل فنی و حقوقی قرارداد فروش نظارت کامل دارند. این موضوع تضمین کننده امنیت معاملات در نمایشگاه خودروهای دارای مکانیک است.

6. خرید اقساطی خودرو با توجه به بودجه شما

اگر پول نقد برای خرید ماشین ندارید، نگران نباشید. شما می توانید 50 درصد از مبلغ خودروی مورد نظر خود را نقدا پرداخت کنید و تا سقف 2 میلیارد تومان مابقی وام بگیرید. هنگام خرید اقساطی خودرو از نمایشگاه موب مکانیک در انتخاب مدت بازپرداخت مختار هستید و می توانید بر اساس بودجه و سطح درآمد خود یکی از بازه های زمانی 6 تا 36 ماهه را انتخاب کنید. همچنین در انتخاب خودروهای صفر، کارکرده، داخلی و خارجی محدودیتی وجود ندارد.

هنگام خرید اقساطی خودرو از نمایشگاه مکانیک، مراحل اعتبار سنجی در کمترین زمان ممکن انجام می شود و در کمتر از 24 ساعت خودرو را تحویل خواهید گرفت. سند شسدانگ خودرو هم از اول به نام شماست.