نخجوانی تا پایان سال شاتل را ترک می کند


نخجوانی مدیرعامل و عضو هیئت مدیره شرکت شاتل با انتشار ویدئویی به سمت کارکنان شاتل از واگذاری سمت مدیرعاملی شاتل به زودی پس از دوره انتقال و واگذاری آثار خبر داد.

وی پیش از این نیز یک بار در شهریور ماه با استناد به یک سری مسائل خارج از سازمان از یک سو و تنش ها و اختلاف نظرهای جدی در سطح سهامداران و هیات مدیره شرکت از سوی دیگر از این شرکت استعفا داده بود.

احمدرضا نخجوانی در پیامی ویدئویی به تشریح روند اتفاقات شهریور ماه تا امروز پرداخت و گفت که پس از استعفای شهریورماه با استعفای دسته جمعی مدیران شرکت مواجه شده است که این امر وی را مجبور به انصراف از استعفا کرده است. اما به گفته نخجوانی، با وجود گذشت چندین ماه و جلسات متعدد و تعهد هیات مدیره برای جلوگیری از اختلافات، تلاش ها برای حل مشکلات به نتیجه نرسیده و شرایط سخت تر شده است.

وی گفت: کار به جایی رسید که نهم آذرماه امسال باید اعلام می کردم که در صورت عدم رفع مشکلات ظرف 48 ساعت از مجموعه خارج می شوم و از آن زمان متاسفانه به نتیجه نرسیده ایم. .

نخجوانی با اشاره به اینکه قصد مهاجرت و برنامه خاصی ندارد، گفت: با وجود سال ها تلاش برای این مشکل قدیمی، مجبورم کار را به عزیزانم بسپارم و از سمت عضویت کنار بروم. هیئت مدیره و مدیرعامل شاتل.”

قرار است نخجوانی تا پایان سال در این سمت بماند تا در یک دوره انتقالی آثار را تحویل دهد و پس از آن با تشکیل جلسه هیئت مدیره، مدیرعامل جدید شاتل معرفی شود.