نحوه ثبت تسهیلات بانکی بلوبانک و تجربه دریافت آن


بلوبانک (نئوبانک سامان) بانکی است که برای بهره مندی از خدمات آن نیازی به مراجعه به شعب و پر کردن فرم های کاغذی و انجام فرآیندهای معمول ندارید. در واقع بلوبانک اولین بانک تمام دیجیتال بانک سامان است که پیچیدگی های بانک های سنتی را ندارد و شما می توانید از طریق اپلیکیشن این پلتفرم تمامی عملیات و خدمات بانکی خود را به صورت آنلاین و رایگان انجام دهید.

بلوبانک از همان روز اول شروع به کار سعی کرده تجربه ای جذاب و بدون دردسر در فرآیندهای بانکی ارائه دهد و اخیراً بلوبانک علاوه بر تمامی ویژگی های نوآورانه قبلی، سرویس وام را راه اندازی کرده است.

خدمات جدید Bluebank به جای مسیر چالش برانگیز دریافت وام که اکنون وجود دارد، راهی سریع و بدون دردسر برای بهره مندی از این تسهیلات ارائه می دهد. روشی ساده که در آن ضامن، وثیقه، سود بالا و اقساط ناعادلانه وجود ندارد. در آینده با زومیت همراه باشید تا با شرایط، مبلغ، سود و نحوه درخواست این تسهیلات آشنا شوید.

شرایط وام بانک آبی

بلوبانک برای تخصیص وام تا سقف 10 میلیون تومان به کاربران خود، میانگین حساب آنها را در سه ماه منتهی به زمان پرداخت ارزیابی کرده و امکان استفاده از این تسهیلات را به مشتریانی که میانگین حساب آنها در بازه زمانی سه ماهه بیش از 3 میلیون تومان است بودن

وام بلوبانک نیازی به ضامن و وثیقه ندارد و تنها بر اساس اعتبارسنجی (بررسی عدم وجود بدهی یا چک برگشتی یا بد) و حساب متوسط ​​مشتری به کاربران واجد شرایط پرداخت می شود.

مبلغ وام و نرخ بهره Bluebank

حداقل مبلغ وام بلوبانک 3 میلیون تومان است حداکثر 10 میلیون تومان اعلام شده است و کاربران بر اساس همان حساب میانگین سه ماهه منتهی به زمان پرداخت پرداخت می شوند. زمان بازپرداخت وام است حداکثر 6 ماه خواهد بود؛ اما می توان زمان کوتاه تری را برای بازپرداخت انتخاب کرد.

کاربرانی که وام خود را ظرف یک ماه و قبل از اولین قسط تسویه کنند، سود وام دریافت نمی کنند. نرخ سود وام بانک آبی 18 درصد و کارمزد آن حداکثر 5 درصد خواهد بود که بسته به سابقه فعالیت هر کاربر قابل کاهش است.

ثبت درخواست وام بلوبانک

برای ثبت درخواست تسهیلات بلوبانک از اپلیکیشن این بستر به قسمت فروشگاه رفته و منوی وام را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که تنها در صورتی این منو را مشاهده خواهید کرد که شرایط لازم برای دریافت وام را داشته باشید و بانک واجد شرایط بودن شما را تایید کرده باشد.