معرفی بهترین اپلیکیشن والپیپر گوشی اندروید و iOS


در اپلیکیشن Wallcraft فقط والپیپرها و پس زمینه های مناسب با اندازه صفحه نمایش شما به شما نمایش داده می شود. این باعث صرفه جویی در مصرف باتری و ترافیک اینترنت می شود و به شما امکان می دهد بدون از دست دادن کیفیت تصویر از برنامه با حداکثر سرعت لذت ببرید.

در این برنامه تصاویر پس زمینه با کیفیت پایین را نخواهید دید. Wallcraft از هر دستگاهی از جمله دستگاه هایی با صفحه نمایش بزرگ پشتیبانی می کند. تمامی تصاویر با کیفیت HD و رزولوشن های مختلف 4k و 8k می باشند.

همچنین در برنامه مذکور تصاویر پس زمینه زنده 4 بعدی وجود دارد که با حرکت دادن گوشی تغییر و حرکت می کنند تا حس واقعی و زنده را به شما القا کنند. سهولت استفاده، حذف موارد غیر ضروری و تمرکز روی تصاویر و کیفیت آنها باعث می شود تا کاربران تجربه خوبی از استفاده از Wallcraft داشته باشند.

3. برنامه ZEDGE

ZEDGE بهترین تصاویر پس زمینه و آهنگ های زنگ را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهد. با استفاده از این برنامه می توانید گوشی خود را با یکی از هزاران تصویر زمینه HD یا زنده که از اندازه های معمول صفحه نمایش پشتیبانی می کنند، شخصی سازی کنید.

بخش هیجان انگیز این است که می توانید با تایپ کلمات یا عبارات در Zedge pAInت، والپیپرهای منحصر به فرد خود را ایجاد کنید. برای ایجاد تصویر پس‌زمینه رویاهای خود، فقط سبک یا تم یا هر عنصر دلخواه را توصیف کنید و هوش مصنوعی هنری Zedge pAInt آن را برای شما ایجاد خواهد کرد. همچنین، می‌توانید گالری انجمن را مرور کنید تا از دیگر شاهکارهای هوش مصنوعی الهام بگیرید.