مشخصات فاش شده گلکسی Z Fold 5 و Z Flip 5 برخی از تغییرات خوشایند را نشان می دهد


از نمایشگرهای نمونه اولیه گرفته تا لولاهای جدید، شایعات زیادی پیرامون Galaxy Z Fold و Flip بعدی وجود دارد. به نظر می رسد که آخرین افشای برخی از مشخصات به ما می دهد که یک تغییر خوشایند برای هر دو گوشی خواهد بود.

گزارش کردن androidauthority، افشاگر معروف، Ice Universe، چند مورد از مشخصات Galaxy Z Fold 5 و گلکسی زد فلیپ 5 توییت شده است. اگرچه این جزئیات هنوز به طور رسمی تایید نشده است. اما آنها قابل باور هستند. به گفته این افشاگر، هر دو گوشی ممکن است به لولای قطره ای مجهز باشند که سامسونگ در CES 2023 معرفی کرد. این تلفن ها همچنین ممکن است دارای گواهی IP برای ضد آب باشند و دارای فناوری لمسی جدید باشند.

در مورد گلکسی فولد، می توان گفت که ظاهراً تنها 0.2 میلی متر تفاوت در اندازه نسبت به گلکسی فولد دارد. 4 تا خواهد داشت. با این حال، گفته می شود که صفحه نمایش بیرونی همچنان 6.2 اینچ است. این افشاکننده همچنین ادعا می کند که وزن گوشی ممکن است به 254 گرم برسد که از وزن 263 گرمی Fold 4 کمتر خواهد بود.

در مورد Flip 5، افشاکننده ادعا می کند که این تلفن تاشو ممکن است دارای یک صفحه نمایش بیرونی تقریباً مربعی باشد که 3.4 اینچ خواهد بود. علاوه بر این، نمایشگر داخلی ممکن است حاشیه کمتری نسبت به نسل های قبلی داشته باشد.

جدای از این موارد، شایعات حاکی از آن است که این گوشی ها ممکن است چین و چروک های صفحه نمایش را به دلیل لولاهای جدید به حداقل برسانند. انتظار می رود هر دو گوشی از تراشه اسنپدراگون 8 نسل 2 یا پلاس استفاده کنند.