مشاوره جذب سرمایه، مدل سازی مالی و ارزش گذاری استارتاپ با گروه تحلیلگر رتیبا


استارت‌آپ‌ها با آزمون و خطا قدم‌های کوچکی برمی‌دارند، زمین می‌خورند، بلند می‌شوند و دوباره شروع می‌کنند. در واقع این مدل نوآورانه کسب و کارهای نوپا است که آنها را در این فضای پر از عدم قطعیت قرار داده است. کسب و کارهای نوپا در سطوح مختلف بلوغ نیاز به جذب سرمایه و تامین مالی به روش های مختلف دارند.

گروه تحلیلگران رتیبا (retiba.ir) با سالها تجربه در زمینه مشاوره جذب سرمایه، مدل سازی مالی، ارزش گذاری استارت آپ ها و کسب و کارهای نوپا در تمام مراحل تهیه اسناد همراه شما خواهد بود. در سال های گذشته افتخار همکاری با بیش از 300 استارت آپ را داشته ایم که برخی از آنها در تصویر زیر نشان داده شده است.

فرآیند مشاوره جذب سرمایه و تهیه مدارک آن در رتیبا

فرآیند تهیه مدارک لازم جهت جذب سرمایه در رتیبا بر اساس سالها تجربه به گونه ای طراحی شده است که ضمن در نظر گرفتن تمامی جوانب لازم جهت تهیه مدارک مسیر جذب سرمایه، قرار دهد. کمترین فشار بر کارفرما و در نهایت کسب و کار از نظر تضاد در تهیه اسناد می تواند روند جذب سرمایه آن را سریعتر کند.

رتیبا در سال‌های اخیر افتخار ارائه خدمات جذب سرمایه به استارت‌آپ‌ها را در بازارهای مختلف و در سطوح بلوغ مختلف، از مرحله پیش‌بنیاد تا مرحله نهایی چرخه بلوغ تجاری، داشته است. برخی از این مشاغل عبارتند از: قاستی کلاب، تیمچه، یاسان، ارگانا فارمز و لاندو.

اگر علاقه مند به استفاده از مشاوره رایگان جذب سرمایه هستید، درخواست خود را ثبت کنید.

ارزیابی استارتاپ ها و کسب و کارهای جدید با گروه تحلیلگر رتیبا

در گزارش های تحلیلی ارائه شده توسط رتیبا، نتیجه ارزیابی تنها خروجی تحلیل نیست و به عبارت بهتر، در این گزارش ها، کسب و کار به کمک روش های مختلف کمی، کیفی و نسبی از نظر ارزش گذاری ارزیابی می شود. و با توجه به سناریوهای مختلف، تحلیل در فضای عدم قطعیت و طیفی از ارزش انجام می شود. نمایشگاه تجاری به موسس ارائه می شود. همچنین نتایج به‌دست‌آمده با توجه به داده‌های واقعی اکوسیستم اعتبارسنجی می‌شود و کارشناسان رتیبا سناریوهای بهینه و منابع مناسب برای تامین مالی را معرفی خواهند کرد.

برخی از مشاغلی که مفتخریم ارزیابی آنها را به رتیبا بسپاریم عبارتند از: تپسی، دکتر سینا، کرفس، همراه مکانیک، آکادمی مروز، شیک اند پیک و اتوپین.

برای استفاده از جلسه مشاوره در زمینه ارزش گذاری درخواست خود را ثبت نمایید.

Retiba خدمات مدل‌سازی مالی و پیش‌بینی جریان نقدی را به استارت‌آپ‌ها ارائه می‌کند

گردآوری فایل مدل مالی و پیش‌بینی جریان نقدی اغلب به‌عنوان یک سند یکبار مصرف استفاده می‌شود و فقط برای ارائه به سرمایه‌گذار استفاده می‌شود. با این حال، این پیش بینی اهداف، هزینه ها و درآمدها بهتر است به عنوان قطب نما برای بنیانگذاران و مدیران ارشد استارت آپ ها به منظور توسعه بهینه کسب و کار مورد استفاده قرار گیرد.

روند انجام پروژه مدلسازی مالی به این صورت است که تمامی داده های لازم به کارشناسان رتیبا تحویل داده شده و نتیجه نهایی با توجه به نیاز مشتری تهیه می شود. کارشناسان راطیبا پاسخگوی ابهامات هستند و تمام تلاش خود را برای رفع دغدغه های کارفرما انجام می دهند.

ما مفتخریم که کسب و کارهایی مانند Linify، Zodcomek، Mechanic Companion، Utopin، Mothershu و Doctor Salamat از خدمات مدلسازی مالی و پیش بینی جریان نقدی Retiba استفاده کرده اند.

رتیبا در تمامی مراحل تهیه اسناد، تهیه گزارش های تحلیلی ارزش گذاری، اعتبارسنجی نتایج به دست آمده و طراحی سناریوهای پیشنهادی برای جذب یا تزریق سرمایه در کنار شما خواهد بود. کافی است درخواست خود را ثبت کنید و منتظر تماس کارشناسان رتیبا و دریافت اولین مشاوره رایگان باشید تا بهترین تصمیم را برای کسب و کار خود بگیرید.