مانیتور جدید دل 6K سیاهی عمیق و رنگ های بسیار دقیقی تولید می کند


اگر به دنبال یک مانیتور جدید هستید؛ اما مدل جدید 6K توجه شما را جلب نکرده است، این شرکت چند مدل جدید دیگر را معرفی کرده است. این برند نمایشگر منحنی با رزولوشن WQHD و فناوری IPS Black را معرفی کرده است که از نسبت کنتراست ۲۰۰۰:۱ بهره می برد و ۹۸ درصد طیف رنگی DCI-P3 و ۱۰۰ درصد طیف رنگی sRGB را پوشش می دهد.

به گفته Engget، نمایشگر منحنی UltraSharp 34 Dell از حالت های PBP و PIP پشتیبانی می کند و از دو بلندگوی داخلی پنج واتی استفاده می کند. گفته می شود عملکرد ComfortView Plus این محصول تاثیر زیادی در کاهش نور آبی دارد. این نمایشگر 34 اینچی از طریق کانکتور USB C خود خروجی 90 واتی را ارائه می دهد که می تواند برای شارژ سایر دستگاه های الکترونیکی مانند گوشی های هوشمند استفاده شود. مانیتور مذکور در تاریخ 31 ژانویه با قیمت 1260 دلار روانه بازار خواهد شد.

دل مانیتور دیگری به نام UltraSharp 43 4K معرفی کرده است که می تواند تا چهار منبع ورودی را متصل کرده و بر اساس نیاز شما بین آنها سوئیچ کند. علاوه بر این، با اتصال چهار کامپیوتر شخصی با یک ماوس و کیبورد مجزا برای هر کدام، می توان همزمان با همه آنها کار کرد. دل همچنین امکان تقسیم یک ورودی به چهار قسمت را فراهم کرده است که تقریباً به همان اندازه است که اگر چهار پنجره هم اندازه باز داشته باشید. این نمایشگر 43 اینچی از پورت های USB-A و USB C پشتیبانی می کند و از 31 ژانویه با قیمت 1330 دلار در دسترس خواهد بود.