قیمت گوشی های سری گلکسی اس 23 سامسونگ مشخص شد


تقریبا تمامی مشخصات و قابلیت های گوشی پرچمدار بعدی سامسونگ یعنی سری گلکسی اس 23 فاش شده است اما از قیمت دقیق این محصولات اطلاعی نداریم. حال گزارش جدیدی منتشر شده است که جزئیات تقریبا کاملی از قیمت احتمالی هر سه مدل این گوشی ها ارائه می دهد.

طبق گفته NotebookCheck، گلکسی اس 23 معمولی با 8 گیگابایت رم و 128 گیگابایت فضای ذخیره سازی، 799 دلار قیمت خواهد داشت. علاوه بر این گفته می شود که مدل 256 گیگابایتی این دستگاه با 8 گیگابایت رم با برچسب 849 دلار در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

بنابراین، گلکسی S23 استاندارد ارزان‌تر از مدل قبلی خود خواهد بود، زیرا گلکسی S22 با قیمت پایه 899 دلار روانه بازار شد. با این حال، به نظر می رسد گزارش های مبنی بر استفاده از مشخصات سخت افزاری ضعیف تر در نسل جدید پرچمداران سامسونگ صحت داشته باشد زیرا در گزارش جدید اشاره شده است که این مدل با وای فای 6 به فروش می رسد در حالی که پشتیبانی از وای فای 7 تنها محدود خواهد بود. به مدل های پلاس و اولترا.

از سوی دیگر گفته می شود نسخه ۱۲۸ و ۲۵۶ گیگابایتی گلکسی اس ۲۳ پلاس با ۸ گیگابایت رم به ترتیب با قیمت ۹۹۹ و ۱۰۴۹ دلار عرضه خواهد شد. به نظر نمی رسد در این لیست اشاره ای به مدل های 512 گیگابایتی S23 و S23 Plus نشده باشد.

بر اساس اطلاعات جدید، مدل های ۲۵۶ و ۵۱۲ گیگابایتی گلکسی اس ۲۳ اولترا با رم ۸ و ۱۲ گیگابایتی به ترتیب با قیمت ۱۲۴۹ و ۱۳۴۹ دلار در دسترس مشتریان قرار خواهند گرفت. مدل 1 ترابایتی این دستگاه نیز با 12 گیگابایت رم با برچسب 1499 دلار عرضه خواهد شد.

ظاهراً پرچمدار بعدی سامسونگ مدل 1 ترابایتی با دو تا شش هفته تاخیر عرضه خواهد شد. این محدودیت برای برخی از رنگ های گوشی مذکور نیز اعمال می شود. البته هنوز این قیمت ها به صورت رسمی تایید نشده اند و این احتمال وجود دارد که در رویداد Unpacked سامسونگ در تاریخ 1 فوریه (12 فوریه 1401) شاهد قیمت های متفاوتی باشیم.

سامسونگ به افرادی که هر یک از مدل های سری گلکسی اس 23 را از طریق وب سایت رسمی خود رزرو کنند 50 دلار هدیه می دهد.