عرضه رسمی گلکسی S23 به بازار کشور; S23 Ultra 70 میلیون تومان


مهدی آبکاری، دبیر انجمن واردکنندگان تلفن همراه در گفت وگو با ایسنا، از عرضه رسمی گوشی های خانواده گلکسی اس 23 سامسونگ شامل گلکسی اس 23 اولترا، گلکسی اس 23 و گلکسی اس 23 پلاس به بازار خبر داد.

آبکاری پیش از این در گفت و گو با زومیت تایید کرده بود که مشکلی برای واردات و ثبت رسمی گوشی های سامسونگ وجود ندارد و شرکت های واردکننده به زودی این محصولات را به بازار کشور معرفی خواهند کرد.

در روزهای اخیر شایعاتی مبنی بر رجیستر نشدن گلکسی اس 23 به گوش می رسید اما خوشبختانه مشکلی برای واردات این گوشی به بازار کشور وجود ندارد. مهم ترین دلیل شکل گیری این شایعات، عدم ثبت نام و بلاتکلیفی خریداران آیفون 14 است که تاکنون از سوی هیچ مسئولی پاسخ روشنی به این موضوع داده نشده است.

در حال حاضر تعداد کمی از گوشی های خانواده گلکسی اس 23 سامسونگ وارد بازار کشور شده است. قیمت گلکسی اس 23 اولترا با حافظه ذخیره سازی 256 گیگابایتی از سوی فروشگاه ها حدود 70 میلیون تومان تعیین شده است که پیش بینی می شود در روزهای آینده و با واردات بیشتر این گوشی های جدید سامسونگ، این قیمت متعادل تر شود. البته نمی توان انتظار قیمت بسیار کمتری برای گوشی های جدید سامسونگ داشت، زیرا طبق گفته مسئولان، برای گوشی های زیر 600 دلار نیم بها ارائه می شود.