طرح تورنادو پیشگامان جشنواره خرید اینترنت ADSL و TD-LTE با قیمت مناسب


در طرح تورنادو پیشگامان می توانید مناسب ترین سرویس را با توجه به مصرف خود با بهترین قیمت و کیفیت انتخاب کنید.

محبوبیت بازی های آنلاین در بین افراد گروه های سنی مختلف روز به روز در حال افزایش است و به همین دلیل در سال های اخیر شاهد رشد چشمگیر این صنعت بوده ایم. این بازی ها انواع مختلفی دارند و می توانند به صورت انفرادی یا گروهی انجام شوند. تحقیقات نشان می دهد که برخی از این بازی ها اگر بیش از حد بازی نشوند، می توانند اثرات مفیدی برای ما داشته باشند. آیا شما هم به بازی آنلاین علاقه دارید؟

برای دوستداران بازی های آنلاین، دسترسی به اینترنت پرسرعت و پایدار ضروری است و بدون آن، ورود به دنیای هیجان انگیز بازی های آنلاین عملا غیرممکن است. حجم ترافیک گیمرهایی که به صورت آنلاین بازی می کنند معمولا زیاد است و انتخاب یک سرویس اینترنتی پرسرعت و باکیفیت که قیمت مناسبی هم داشته باشد یکی از دغدغه های دوستداران بازی های آنلاین است.

اگر از طرفداران بازی های آنلاین هستید و یا به هر دلیلی ترافیک بالایی دارید پیشنهاد می کنیم هر چه سریعتر در طرح تورنادو پشگامان شرکت کنید.

پیشگامان طرح تورنادو امکان خرید سرویس اینترنت پرحجم با قیمتی استثنایی را برای گیمرها و تمامی افرادی که مصرف ترافیک بالایی دارند ارائه کرده اند. طرح تورنادو شامل دو جشنواره خرید اینترنتی adsl و خرید اینترنتی TD-LTE می باشد.

جشنواره خرید اینترنتی ADSL طرح تورنادو پیسگامان

پیشگامان در جشنواره اینترنتی تورنادو adsl سه سرویس 70 گیگ، 1 ماهه، 700 گیگ، 3 ماهه و 7000 گیگ 12 ماهه را ارائه می دهند.

در تمامی این سرویس ها امکان ارائه سرعت تا 16 مگابیت بر ثانیه وجود دارد. برای شرکت در جشنواره خرید اینترنتی تورنادو adsl پیشگامان از طریق سایت پیشگامان اقدام کنید.

جشنواره خرید اینترنتی TD-LTE پیشگامان تورنادو

در جشنواره خرید اینترنتی TD-LTE Tornado سه سرویس ۱۲ ماهه با سرعت ۱ تا ۸۰ مگابیت بر ثانیه و ترافیک ۲۵۰ گیگابایتی، ۵۰۰ گیگابایتی و ۱۰۰۰ گیگابایتی با سیم کارت رایگان ارائه می شود.

برای شرکت در جشنواره خرید اینترنتی پشگامان Tornado Plan TD-LTE به سایت پیشگامان مراجعه کنید.

پیشنهاد ویژه پیشگامان به گیمرها

یکی از فاکتورهای مهم برای طرفداران بازی های آنلاین هنگام خرید سرویس اینترنتی، زمان پایین پینگ است. شرکت پیشگامان امکان انجام تنظیمات ویژه بازی های اینترنتی را برای علاقه مندان به بازی فراهم کرده است. برای درخواست تنظیمات ویژه بازی می توانید پس از خرید سرویس با واحد پشتیبانی این شرکت تماس بگیرید.

پس از خرید سرویس در صورت بروز هرگونه مشکل و یا هر گونه سوال می توانید از طریق شماره 1577 به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته با واحد پشتیبانی پیشگامان تماس حاصل فرمایید.