ضبط صدای 360 درجه با Galaxy Buds 2 Pro در حین فیلمبرداری امکان پذیر بود


اگر از هدفون Galaxy Buds 2 Pro استفاده می کنید، اکنون یک راه آسان برای ضبط ویدیو با صدای فراگیر دارید. سامسونگ آپدیت جدیدی را برای این محصول منتشر کرده است که امکان ضبط صدای 360 درجه در هنگام فیلمبرداری را فراهم می کند. در حالی که این ویژگی به دلیل استفاده از یک میکروفون در هر هدفون با صدای فراگیر حرفه‌ای مطابقت ندارد، اما می‌تواند صدای واقعی‌تری نسبت به آنچه هنگام ضبط ویدیو رخ می‌دهد در اختیار مخاطبان قرار دهد.

به گفته Engget، قابلیت ضبط صدای 360 درجه Galaxy Buds 2 Pro در ابتدا برای تعداد محدودی از کاربران فعال خواهد شد. این به‌روزرسانی ابتدا برای دارندگان گلکسی ZFlip 4 و Galaxy ZFold 4 منتشر می‌شود و احتمالاً به‌طور پیش‌فرض برای سری Galaxy S23 عرضه می‌شود. اگر گلکسی S22 دارید، احتمالاً در حال حاضر نمی توانید از این ویژگی استفاده کنید.

آپدیت ماه فوریه برای گلکسی واچ 4 و گلکسی واچ 5 قابلیتی به نام Camera Controller را به این ساعت ها اضافه می کند. با این قابلیت می توانید با حرکت انگشت یا چرخاندن قاب دوربین گوشی را از راه دور زوم کنید. این ویژگی به خصوص برای عکس های گروهی مفید است.

عملکردهای جدید گلکسی واچ سری 4 و 5 و همچنین هدفون گلکسی بادز 2 پرو تنها در صورت استفاده از جدیدترین محصولات این شرکت مفید خواهد بود و به نظر می رسد سامسونگ در تلاش است تا طرفداران برند خود را به خرید آن ترغیب کند. گوشی های هوشمند جدید . به این ترتیب می توانید به ویژگی هایی دسترسی داشته باشید که حداقل برای مدتی در دسترس همه قرار نخواهند داشت.