شیائومی Mix Fold 3 احتمالاً به دوربین تله فوتو پریسکوپی مجهز خواهد شد


در حال حاضر تعداد شرکت هایی که گوشی های تاشو را روانه بازار کرده اند زیاد نیست. سامسونگ بیشترین تعداد گوشی تاشو را عرضه کرده و بیشترین سهم را از این بازار به خود اختصاص داده است. این در حالی است که قبل از تحریم های آمریکا علیه هوآوی، این شرکت چینی تقریباً در بازار گوشی های تاشو سامسونگ حرکت می کرد. با این حال، برخی از شرکت های دیگر سعی کرده اند محصولات تاشو جدیدی را برای رقابت با بهترین گوشی های تاشو سامسونگ عرضه کنند. شیائومی پیش از این گوشی تاشو Mix Fold و Mix Fold 2 را روانه بازار کرده است و اکنون گزارش هایی از مشخصات نسل بعدی محصول تاشو این شرکت منتشر شده است.

به گزارش گیزچینا، گوشی تاشو شیائومی Mix Fold 3 به دوربین تله فوتو پریسکوپی مجهز می شود و به نظر می رسد این شرکت چینی تصمیم گرفته است تا مشکل ضعف دوربین های تاشو خود را برطرف کند. در مقایسه، Mix Fold 2 با یک دوربین تله فوتو 8 مگاپیکسلی با قابلیت زوم دو برابر عرضه شد، بنابراین استفاده از دوربین پریسکوپ می تواند زوم اپتیکال با کیفیت بالاتری را برای کاربران فراهم کند.

سیستم دوربین Xiaomi Mix Fold 3 را ارتقا دهید

مزیت استفاده از لنزهای تله فوتو پریسکوپی نسبت به لنزهای تله استاندارد این است که به گوشی های هوشمند اجازه می دهد صحنه هایی را از فاصله دورتر و با کیفیت بالاتر ثبت کنند. به عنوان مثال، لنز پریسکوپی 8 مگاپیکسلی Mi Mix 4 امکان زوم اپتیکال 5 برابر و زوم هیبریدی 50 برابر را فراهم می کند.

انتظار می‌رود شیائومی Mix Fold 3 با لنز تله‌فوتو پریسکوپی عملکرد این دستگاه را در تصویربرداری بهبود بخشد. این گوشی مانند نسل قبلی خود از طراحی کوچک و سبکی بهره خواهد برد و ممکن است از فناوری دوربین زیر نمایشگر نیز استفاده کند و به این ترتیب به نمایشگر تمام صفحه مجهز شود.

طبق گزارش های قبلی، انتظار می رود Mixfold 3 در سه ماهه سوم سال 2023 معرفی شود.