شایعات جدید iOS 17 و iPhone 15 “صحت ندارند”


اپل اینسایدر، وب‌سایتی که به طور انحصاری اخبار اپل را پوشش می‌دهد، می‌گوید شایعاتی که در هفته‌های اخیر با تمرکز بر آیفون 15 و سیستم عامل iOS 17 منتشر شده است «جعلی و نادرست» است و منبع اصلی آن به حساب توییتر بازمی‌گردد. LeaksApplePro)، که سابقه خوبی در عدم افشای اطلاعات دارد.

در زمانی که آیفون 12 معرفی نشد، LeaksApplePro ادعا کرد که در یک رویداد مخفی در اپل پارک که مربوط به گوشی پرچمدار جدید اپل است، حضور داشته است. تمام اطلاعاتی که LeaksApplePro درباره آیفون 12 فاش کرد اشتباه بود.

مارک گارمنتحلیلگر محترم نشریه بلومبرگ با تایید اظهارات Apple Insider می گوید آنچه LeaksApplePro در مورد نسل جدید آیفون ادعا کرده صحت ندارد.

سال گذشته، LeaksApplePro ادعاهای نادرست بسیاری با محوریت آیفون 14 و نسل جدید رایانه مک پرو مطرح کرد. یک روز قبل از رونمایی از MacBook Pro 2023 در 27 دسامبر، LeaksApplePro اعلام کرد که این لپ تاپ تا پایان ماه مارس رونمایی نخواهد شد.

LeaksApplePro هفته گذشته اعلام کرد که iOS 17 تغییرات بصری زیادی را به همراه نخواهد داشت و بیشتر بر روی بهبود پایداری و پشتیبانی از هدست های واقعیت ترکیبی تمرکز خواهد کرد. همچنین این منبع ادعا کرد که برنامه های Music، Mail، Files و Reminders در iOS 17 میزبان تغییرات ظاهری جزئی خواهند بود.

LeaksApplePro همچنین ادعا کرد که iPhone 15 Pro Max از نرم افزار پردازش تصویر پیشرفته تر و سیستم خنک کننده بهتری نسبت به iPhone 15 Pro برخوردار خواهد بود.