شاید به زودی ارز دیجیتال توییتر کوین معرفی شود. خداحافظی با دوج کوین و بیت کوین؟


جین امروز مانچون وانگ، وبلاگ نویس و کاربر توییتر، تصویری از لوگوی فرضی توییتر کوین را منتشر کرد. اما پست او دقایقی پس از انتشار به حالت خصوصی تغییر کرد و البته مثل همیشه برخی از کاربران موفق به ذخیره اسکرین شات از آن شدند. ظاهرا الون ماسک او قبلاً یک لوگو برای این ارز دیجیتال جدید ایجاد کرده بود.

در توییت دیگری، وانگ اعلام کرد که شبکه اجتماعی متعلق به ایلان ماسک ممکن است در آینده امکان پرداخت با ارزهای دیجیتال را فراهم کند. API توییتر فاش شده بخشی به نام Coins را در تنظیمات پنهان Tips نشان می دهد.

بخش API و سکه توییتر

نیما اوجی او همچنین نمای کلی زیر را از مدل درآمدزایی آینده توییتر به اشتراک گذاشت. این اسکرین شات نشان می دهد که چگونه از TwitterCoin برای ارائه نکات استفاده می شود.

مدل کسب درآمد از ارزهای دیجیتال داخلی توییتر

راه اندازی ارز دیجیتال توییتر چه تاثیری بر بیت کوین و دوج کوین خواهد داشت؟

در حال حاضر، جامعه ارزهای دیجیتال در مورد تاثیر توییتر بر پادشاه ارزهای دیجیتال، بیت کوین و میم کوین معروف و مورد علاقه ایلان ماسک، دوج کوین، حدس و گمان هایی زده است. به گزارش بیت کوینیست، معرفی ارز دیجیتال انحصاری توییتر در نگاه اول خبر خوبی برای بیت کوین و دوج کوین نیست. زیرا ممکن است منجر به کاهش ارزش بازار آنها شود.

با این حال، API فاش شده این را نشان می دهد ماسک این فقط بر روی یک ارز دیجیتال تمرکز نمی کند و در واقع چندین ارز مختلف را زیر نظر دارد. بنابراین، دوج کوین و بیت کوین می توانند مکمل ارز دیجیتال جدید توییتر باشند. بنابراین، صنعت کریپتو می تواند به طور یکپارچه از کیف پول رمزنگاری این شبکه اجتماعی بهره مند شود.

در 27 نوامبر، ایلان ماسک تصمیم خود را برای ادغام پرداخت های دیجیتال در توییتر 2.0 به اشتراک گذاشت. اگرچه ثروتمندترین مرد جهان در توییت های خود به دوج کوین اشاره نکرد، اما قیمت این ارز دیجیتال به میزان قابل توجهی افزایش یافت و این نشان می دهد که جامعه معامله گران کریپتو و فعالان بازار ممکن است حدس بزنند که ممکوین معروف بخشی از برنامه های رمزنگاری است. ماسک برای توییتر است.

شایعات در مورد برنامه های این شبکه اجتماعی برای یک کیف پول رمزنگاری پس از اینکه وانگ توییت کرد مبنی بر اینکه توییتر ممکن است از قبل کار روی یک کیف پول جدید را آغاز کرده باشد، شروع شد.

آیا ماسک از شبکه لایتنینگ استفاده خواهد کرد؟

جک مالرزمدیرعامل استراکل چند روز پیش اعلام کرد که توییتر با پذیرش بیت کوین می تواند به یک برنامه پرداخت آنلاین تبدیل شود. همچنین مالرز افزود: این شبکه اجتماعی با پذیرش شبکه لایتنینگ می تواند به عنوان یک تجارت پرداخت آنلاین فعالیت کند. زیرا این اقدام فرصت هایی را در اختیار توییتر قرار می دهد که در نسخه های قبلی این پلتفرم امکان پذیر نبود.

حال باید منتظر ماند تا مشخص شود که برنامه های ایلان ماسک و شبکه اجتماعی توییتر برای حضور در بازار ارزهای دیجیتال به کجا ختم می شود و آیا این شبکه اجتماعی واقعاً ارز دیجیتال جدیدی را معرفی خواهد کرد یا به استفاده از ارزهای رمزپایه مانند بیت کوین و دوج کوین روی خواهد آورد.