شارژر فوق سریع Redmi 300W گوشی شما را در عرض 5 دقیقه به طور کامل شارژ می کند


معماری جدید شارژ شیائومی شامل یک تراشه سفارشی برای شارژ شارژ می شود که حداکثر راندمان تبدیل انرژی آن به 98 درصد می رسد. این ویژگی مشکل گرم شدن بیش از حد در راه ورودی شارژر را حل کرده و در واقع دمای شارژر را کاهش می دهد. پمپ های شارژ چندگانه شیائومی در یک طراحی غیرمتمرکز چیده شده اند تا به طور موثر از تولید گرما جلوگیری کنند. انتقال شارژ پایدار با حداکثر توان در این فناوری به بیش از دو دقیقه می رسد که احتمالا برای شارژ اکثر گوشی های هوشمند کافی خواهد بود.

شارژر فوق سریع Redmi 300W پیشرفت قابل توجهی در فناوری شارژ است و می تواند نحوه استفاده ما از گوشی های هوشمند را تغییر دهد. با این قابلیت جذاب، باتری گوشی شما تنها در پنج دقیقه به طور کامل شارژ می شود و دیگر نگران تخلیه باتری نخواهید بود. علاوه بر این فناوری مذکور در دستگاه های دیگری مانند لپ تاپ و وسایل نقلیه برقی استفاده شده.

در حال حاضر تاریخ عرضه شارژر 300 واتی شیائومی مشخص نیست و نمی دانیم کدام محصولات این شرکت با چنین قابلیتی روانه بازار خواهند شد. با این حال، نمایش موفقیت آمیز نسخه اصلاح شده Redmi Note 12 Pro Plus نمای بسیار خوبی از آینده این فناوری ارائه می دهد.