سری گلکسی واچ 6 احتمالاً به باتری بزرگتری مجهز خواهد شد


اگرچه زمان زیادی از عرضه سری گلکسی واچ 5 نگذشته است، اما در حال حاضر شاهد گزارش هایی در مورد نسل بعدی ساعت های هوشمند سامسونگ هستیم. بر اساس برخی گمانه زنی ها، این محصولات در تابستان سال جاری رونمایی خواهند شد. گلکسی واچ 5 در حال حاضر یکی از بهترین ساعت های هوشمند اندرویدی موجود است، بنابراین انتظارات زیادی از نسل بعدی این محصول وجود دارد. اکنون، طبق یک گزارش جدید، این سری از ساعت‌های غول فناوری کره جنوبی احتمالاً با باتری بزرگ‌تری عرضه می‌شوند، به این معنی که با یک بار شارژ می‌توانند عمر بیشتری داشته باشند.

نسل بعدی سری گلکسی واچ در دو نسخه با شماره مدل SM-R93x و SM-R94x عرضه خواهد شد. به گفته XDA، مدل کوچکتر گلکسی واچ 6 به باتری 300 میلی آمپر ساعتی مجهز خواهد شد. این نسخه احتمالا نسخه 40 میلی متری خواهد بود. در مقایسه، گلکسی واچ 5 کوچکتر از باتری 284 میلی آمپر ساعتی استفاده می کند.

اطلاعات به دست آمده از سری گلکسی واچ 6 نشان می دهد که مدل بزرگتر این محصول (نسخه 44 میلی متری) به باتری 425 میلی آمپر ساعتی مجهز خواهد شد. در مقایسه، گلکسی واچ 5 44 میلی‌متری از باتری 410 میلی‌آمپر ساعتی استفاده می‌کند. استفاده از باتری بزرگ‌تر در نسل بعدی ساعت‌های هوشمند سامسونگ می‌تواند زمان شارژ این محصولات را افزایش دهد، اما در حال حاضر نمی‌توان با قطعیت در مورد این ارتقا صحبت کرد زیرا ممکن است ویژگی‌های جدید این محصولات باعث شود باتری برای تخلیه سریعتر از آنجایی که طبق برخی گزارش ها، اپل نیز به دنبال بهبود عملکرد شارژ اپل واچ است، به نظر می رسد که سازندگان ساعت های هوشمند روی افزایش عمر باتری این محصولات تمرکز کرده اند.